Google překladač: English Deutsch

Společnost. Eaton Electrical Sector, jeden z předních výrobců komponent, systémů a řešení pro elektrotechniku a automatizaci, uvádí nový decentralizovaný systém pro pohony. Rapid Link 4.0 vstupuje do své druhé generace a přináší větší výkon než dříve. Provozní možnosti systému doplňují nejnovější spouštěče motorů a měniče frekvence, takže Rapid Link 4.0 nabízí z pohledu inženýrských a instalačních prací skutečně mimořádnou přidanou hodnotu.

Electrical Sector společnosti Eaton
Divize Electrical Sector společnosti Eaton je přední světová společnost v oblastech distribuce energie, zajišťování kvality energie, průmyslové automatizační a řídicí techniky a služeb. Pro zajištění potřeb systémů napájení v datových centrech, v průmyslu, ve správních, komerčních i obytných budovách a komplexech budov a pro výrobce OEM jsou k dispozici produkty světoznámých značek Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM®, Santak®, a MGE Office Protection Systems™ podporující zákaznicky orientovaný systém PowerChain Management®.

Eaton Corporation
Eaton Corporation je diverzifikovaná společnost působící v oblasti systémů správy distribuce a spotřeby energie. V roce 2010 dosáhla obratu 13,7 miliardy USD. Společnost Eaton, která v roce 2011 oslaví sté výročí svého vzniku, je přední světová společnost v oblastech elektrických komponent, systémů pro zajištění kvality elektřiny, její distribuci a řízení spotřeby; hydraulických a pneumatických komponent pro běžné použití i pro vojenství; a komponent pro výkonné a bezpečné systémy určené pro hnací ústrojí nákladních i osobních automobilů, úsporné z hlediska spotřeby paliva. Eaton má přibližně 70 000 zaměstnanců a své produkty dodává zákazníkům ve více než 150 zemích světa.

www.moeller.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news