Google překladač: English Deutsch

QuickStep Fashion je integrované řešení zaměřené na dostupnost klíčových informací v rámci celé organizace. Jeho cílem je eliminovat „informační ostrůvky“, které jsou častým problémem právě ve výrobních a distribučních společnostech. Nové řešení společnosti Lawson je navrženo tak, aby naplnilo specifické potřeby firem zabývajících se výrobou oděvů, obuvi, domácích textilií a doplňků. To zahrnuje vlastníky módních značek a designů, kteří používají různorodé modely podnikání, a výrobce, kteří musejí: - pracovat se širokou škálou produktů, s krátkým životním cyklem, vysokými objemy objednávek a velkou rychlostí transakcí, - plánovat v rámci rozsáhlého dodavatelského řetězce výrobu různorodého sortimentu, ať už se stylovými specifiky (střih, barva, velikost), nebo bez nich, - uspokojit poptávku zákazníků při dodržení velmi krátkých dodacích lhůt, - řídit stav zásob tak, aby si služby zákazníkům udržely vysokou úroveň, ale zároveň nebylo v zásobách vázáno příliš mnoho kapitálu, - mít přehled o finančních informacích i o toku materiálů v rámci dodavatelského řetězce, tak aby bylo možné měřit ziskovost a dodržet veškeré předpisy, - zajistit vyšší transparentnost dodavatelského řetězce, díky níž lze zákazníkům poskytnout potřebné informace a která usnadňuje přijímání včasných manažerských rozhodnutí, - zajistit jednotný, sdílený a vždy aktuální zdroj informací, - minimalizovat čas a pracnost implementace nových technologií s ohledem na omezené zdroje a sezónní výkyvy poptávky.

Search_leftimage.jpg

Základem sady QuickStep je M3 5.2, nejnovější verze sady Lawson M3 Enterprise Management Suite, uvedená na trh v listopadu 2005. QuickStep má předkonfigurováno 70 až 90 % klíčových procesů, které požadují výrobci oděvů a obuvi, a tím výrazně urychluje zavádění systému.

Keen Footwear, společnost sídlící v Portlandu (stát Oregon), navrhuje, prodává a distribuuje obuv pro celou škálu venkovních aktivit a pro volný čas. Podle zástupců společnosti časový rámec implementace vychází vstříc jejím potřebám. Předpokládají, že díky zvýšené rychlosti, spolehlivosti a funkčnosti aplikací Lawson se jim podaří vytvořit mnohem efektivnější model podnikání.

„S tím, jak rosteme a vyvíjíme se, potřebujeme rychlejší, spolehlivější databáze, sofistikovanější funkce a systém, který je nastavitelný. Aplikace společnosti Lawson tyto naše potřeby naplňují,“ říká Joe Zitomer, provozní ředitel společnosti Keen Footwear. „Ze všech podnikových aplikací, které jsme zvažovali, dokázal Lawson nejlépe zajistit funkčnost a spolehlivost, kterou potřebujeme nejen teď, ale i pro budoucnost, a dokázal to s vynaložením velmi rozumných nákladů na vlastnictví.“

Aplikace sady QuickStep Fashion jsou plně funkční, nejedná se tedy o takzvané „light“ verze. Zákazníci k nim mohou přidávat další funkčnosti a součásti v rámci průběžného programu zlepšování.

„Lawson nadále rozvíjí svou konkurenční výhodu, kterou představují oborově specifická předkonfigurovaná řešení určená těm zákazníkům, jejichž hlavním cílem je redukovat čas, náklady a riziko, které se pojí s implementací nových aplikací,“ říká Jim Anderson, výkonný viceprezident Lawson Professional Services. „QuickStep je standardní software společnosti Lawson, zákazníci tedy mohou být klidní, protože vědí, že se i nadále zaměřujeme na tvorbu řešení, která jsou méně náročná z hlediska nákladů, implementace i používání.“
www.lawson.com