Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

V rámci mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2009, se ve dnech 22. až 26. září 2009 poprvé uskuteční výstava FOR DIGITAL SIGNAGE! Spojení obou výstav je záměrné a přirozené, protože právě stavební průmysl rozhoduje o nasazení moderních digitálních prostředků komunikace. Při řešení nových návrhů, při realizaci nebo renovaci komerčních objektů, školských a společenských zařízeních, je nutné v současné době myslet i na instalaci zařízení pro digitální komunikaci, bez kterých se v blízké budoucnosti neobejdeme.

Návštěvníci výstavy jako jsou architekti, stavitelé, investoři a široká odborná i laická veřejnost tak budou mít jedinečnou možnost blíže se seznámit s novými možnostmi digitální komunikace a jejím nasazení a umístění do objektů.

Výstava FOR DIGITAL SIGNAGE 2009 předvede stavebníkům a architektům komunikační, informační a propagační technologie digitálního věku, seznámí je s postupy při realizaci lokálních i územně rozsáhlých sítí digitálních zobrazovačů, audio a interaktivní techniky. Také prozradí, co vysílat, jak optimalizovat obsah a zajistit rychlou návratnost investic.

Součástí výstavní plochy FOR DIGITAL SIGNAGE 2009 bude multimediální konferenční místnost, kde budou probíhat odborné přednášky týkající se jednotlivých problematik digital signage.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..