Google překladač: English Deutsch

Rallye Monte Carlo pro vozidla na vodíkový pohon a hybridní se uskutečnila vozidla 2. dubna 2005. Jedná se o první akci svého druhu. Celou trasu z Lugana (Švýcarsko) přes Itálii a Francii až do Monaka, v celkové vzdálenosti 416 km, urazily vozy za 6 hodin. Plynný i kapalný vodík v průběhu celého závodu zajišťovaly dva servisní týmy Linde mobilními čerpacími stanicemi. Unikátního závodu se zúčastnilo 17 mezinárodních výrobců automobilů jako Mercedes, Volkswagen, Toyota atd.
"Rallye Monte Carlo pro vozy na vodíkový pohon a hybridní vozy" se uskutečnilo v den zahájení sympozia EVS 21 (21. světové sympozium - vozidla na vodíkový, hybridní a elektrický pohon), které se konalo od 2. do 6. dubna 2005 v Monaku. Návštěvníci výstavy měli možnost vyzkoušet si vozy na alternativní pohon na známé trati Formule 1 v Monaku. Zásobování vozů na vodíkový pohon zabezpečovala společnost Linde.
Závod organizovala Mezinárodní automobilová sportovní federace FIA (Fédération International de l´Automobile) s Automobilovým klubem Monaco (ACM). Za volantem vozů na alternativní pohon usedli takové osobnosti, jako Heinz-Harald Frentzen, vítěz tří velkých cen Formule 1 a světový vice-šampión Formule 1 roku 1997.
Společnost Linde se již řadu let účastní téměř všech významnějších projektů na podporu vodíkového pohonu pro automobily. Linde využívá své know-how v mnoha oblastech týkajících se vodíku od výroby, přes zkapalňování, dopravu až po jeho využití. Linde provozuje v Ingolstadtu jediné zařízení na zkapalňování vodíku v Německu. Ze 70 vodíkových čerpacích stanic na světě jich 30 provozuje Linde.