Google překladač: English Deutsch

Společnost TomTom, největší výrobce navigačních systémů na světě, vyvinula první přenosný navigační systém na světě, který může být zabudován do palubní desky automobilu nebo může být zapojen přes autorádio. Zařízení se objeví na trhu v létě letošního roku. Výrobci automobilů čelili problému vyvinout integrovaný satelitní navigační systém, který by splňoval požadavky zákazníků na cenově dostupné, snadno ovladatelné řešení s možností aktualizací informací, který by zároveň využíval nejmodernější technologie.

212_overview_uk.jpg

Zařízení společnosti TomTom může být využíváno přes autorádio, náhlavní sadu pro infotainment (informování zábavnou formou) nebo může být jednoduše zabudováno do palubní desky.
Díky patentované technologii společnosti TomTom může být touchscreen (tlačítkový displej) zařízení použito jako rozhraní pro celý zábavný systém v automobilu. Bez ohledu na to, zda je zařízení společnosti TomTom zapojeno přes rádio nebo zabudováno do palubní desky, může řidič ovládat rádio prostřednictvím tlačítkového displeje. Zařízení umožní úplnou integraci s přehráváním audia ve formátech CD a MP3 ve stereo kvalitě Hi-Fi, stejně jako mluvené pokyny a telefonní hovory přes reproduktory v automobilu.
Kromě toho může být zařízení společnosti TomTom propojeno se systémem BUS vozidla a senzory, jako například rychlostními impulsy pro rozšíření funkcí. V porovnání s tradičními vestavěnými navigačními systémy, má zařízení společnosti TomTom následující přednosti:
- Zařízení je zcela přenosné a může být využito v jakémkoli dalším vozidle, neboť má vestavěnou baterii a reproduktor, zároveň je součástí vozu a zlepšuje požitek řidiče.
- Řešení společnosti TomTom je pro konečného uživatele cenově dostupné.
- Zařízení lze snadno aktualizovat a zdokonalovat pomocí nejnovějších technologií z oblasti elektroniky.
- Veškerý obsah a služby nabízené v souvislosti s touto jedinečnou nabídkou PLUS společnosti TomTom pro vestavěný systém, jsou rovněž řízeny prostřednictvím aplikace TomTom HOME. TomTom HOME je bezplatná softwarová aplikace, která umožňuje uživatelům řídit, stahovat, ukládat a převádět obsah z jejich počítače na mobilní navigační zařízení společnosti TomTom.

Zákazníci se mohou těšit ze snadné obsluhy a funkcí jako například: volání hands free, ovládání přehrávače iPod, přehrávání audia ve formátu MP3, ovládání rádia a CD přehrávače, synchronizovaného ovládání hlasitosti rádia a to vše bezdrátově, neboť energie je odebírána přímo z automobilu.
"Vůbec poprvé v historii se automobilový průmysl může plně podílet na obrovském rozmachu trhu s přenosnými navigačními systémy, neboť využije odborných znalostí společnosti TomTom. Tak můžeme v této oblasti průmyslu nabídnout cenově dostupné a praktické řešení pro výrobce automobilů a jejich dodavatele a přinést integrované, přenosné navigační zařízení všem jejich zákazníkům," komentoval Harold Goddijn, generální ředitel společnosti TomTom.
Tato jedinečná nabídka je příkladem toho, jak společnost TomTom rozšiřuje své portfolio o řešení pro automobilový průmysl, ve kterých spojuje to nejlepší, jak z oblasti spotřební elektroniky, tak automobilového průmyslu. Společnost TomTom nabízí pro automobilový průmysl moderní, cenově dostupné a snadno ovladatelné navigační systémy, které lze jednoduše aktualizovat a zdokonalovat.
Společnosti TomTom a Fujitsu-TEN, moderní výrobce produktů, které zdokonalují požitek ze zábavy a informačního servisu v automobilu, vyvinuly společně první vestavěnou navigační jednotku s autorádiem ve formátu DIN (PND - Eclipse AVN2210p), který umožňuje přenosnou navigaci pomocí jednotky zabudované do palubní desky s více zdrojovým přijímačem CD/USB.
http://www.tomtom.com

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..