Google překladač: English Deutsch
Konecranes jeřáby
Inzerce

BarracudaReseni.jpgPrvním komplexním firewallem pro instant messaging na světovém trhu je Barracuda IM Firewall. Americká společnost Barracuda Network ho uvádí na mezinárodní trhy poté, co loni úspěšně debutoval v severní Americe. V České republice ho bude prodávat Gesto Communications. Instant messaging je způsob komunikace v reálném čase prostřednictvím internetu a pomocí speciálního počítačového programu. Programy pro IM

umožňují si dopisovat s dalšími uživateli služby, kteří jsou připojeni k síti. Další možností využití je výměna dokumentů. IM je ideální pomocník pro výměnu informací uvnitř firmy a pro pracovníky na služební cestě. Pracovník, který si program spustí, vidí na obrazovce všechny kolegy, kteří jsou také připojeni, a může jim jednotlivě nebo hromadně okamžitě odeslat zprávu. K dispozici je i konferenční režim. Stále častější využívání IM ve firmách a dalších organizacích zvyšuje nároky na zabezpečení provozu a archivaci zpráv. Barracuda IM Firewall je prvním nástrojem pro instantní messaging, který splňuje všechny tyto požadavky. Nabízí prostředky nezbytné pro zabezpečení, monitorování a správu veškeré IM komunikace ve firmě. Firewall zároveň funguje jako server pro instantní zprávy pro vnitřní firemní komunikaci. Protože se často jedná o důvěrné, mnohdy i tajné informace, kóduje interní IM zprávy pomocí 256 bitové enkrypce.
Barracuda IM Firewall zachytává a zaznamenává veškerý IM provoz jak z interního IM serveru, tak z veřejných IM služeb a sítí. Je kompatibilní s populárními IM službami, jako AOL, Yahoo!, MSN, ICQ a novou službou Google Talk. Firewall je schopen archivovat veškeré logy IM komunikace všech uživatelů po dobu pěti let. Monitorovací nástroje umožňují vyhodnocovat, jak často a jak dlouho jednotliví pracovníci firmy využívají IM služeb.
Firewall nabízí také možnost identifikace klíčových slov. Jejím prostřednictvím může administrátor sítě monitorovat zprávy a případně blokovat ty, jejichž obsah ohrožuje bezpečnost či porušuje etické zásady firmy.
Barracuda IM Firewall existuje v pěti modelech - 220, 320, 420, 620 a 820.
Podporuje až 7000 uživatelů. Organizace s více než 7000 uživateli mohou
spojit několik firewallů dohromady.
www.gestocomm.cz
Iscar_2020

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..