Google překladač: English Deutsch

Společnost Atoz Event uspořádala pro logistické odborníky specializovaný golfový turnaj s doprovodným programem s názvem golfLOG. golfLOG se uskutečnil dne 17. června 2006 v Resortu Darovanský dvůr a přivítal více než 130 významných logistických odborníků, kterým není cizí pohyb a aktivní odpočinek. Organizátor připravil golfový turnaj s hracím

DSC_0400.gif

systémem stableford na vyrovnání handicapu, soutěžilo se ve třech MIX kategoriích (HCP 0 – 18; 18,1 – 36; 37 – 54) a vložených soutěžích Longest Drive a Nearest to the pin. Hrálo se na 18-ti jamkovém hřišti Darovanského dvora v kombinaci hřišť Panorama – Jezírka.

golfLOG ovšem připravil i velmi atraktivní program pro ty, kdož se oficiálního turnaje nezúčastnili. K nejoblíbenějším doprovodným aktivitám patřila golfová akademie, masáže, čtyřkolky, relaxační masáže či jízda na koni. Účastníci doprovodného programu si rovněž zasoutěžili, a sice v rámci golfového miniturnaje na 9-ti jamkovém hřišti driving range či v puttovací soutěži.

„Firma Linde Material Handling Česká republika pořádá již několik let pro zákazníky a golfové přátele Linde Golf Tour. Velice jsme proto přivítali novinku firmy Atoz Event - setkání logistických odborníků na akci golfLOG a rozhodli jsme se tuto akci podpořit. Nejenže jsme měli možnost zahrát si golf s mnoha zajímavými osobnostmi, ale také jsme představili naše vozíky do skladových areálů“ řekla k projektu golfLOG Martina Talířová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Linde Material Handling Česká republika, generálního partnera akce.

Cílem golfLOGu bylo vytvořit příjemnou neformální atmosféru pro navazování a prohloubení obchodních kontaktů mezi významnými logistickými odborníky na českém trhu. Na akci se setkal top management firem poskytujících logistické služby s top managementem výrobních a obchodních společností. Výsledky turnaje i dalších soutěží, celkově 16 vítězů, bylo vyhlášeno na slavnostním rautu na sklonku dne. golfLOG zakončilo velkoplošné promítání fotbalového zápasu MS ve fotbale ČR - Ghana sponzorované společností Pinnacle.

„Uvedením projektu golfLOG jsme reagovali na fakt, že mnoho našich logistických klientů jsou golfoví nadšenci, a že golf je ideálním prostředím pro obchodní konverzace. Současně jsme tak doplnili naše portfolio odborných logistických projektů o nový typ sportovně-relaxační akce“ uvedla Irena Šašková, Events Manager pořádající společnosti Atoz Event.

První ročník golfLOGu sponzorsky podpořila řada společností působících v oblasti logistiky. Generálním partnerem akce byla Linde Material Handling Česká republika, partnerem Maersk Logistics, partnery golfové akademie TNT Express a CTY Development, speciálními partnery ND Logistics CZ, Combitrading a Cushman & Wakefield.

„Jsme rádi, že jsme mohli stát u zrodu a aktivně se podílet na organizaci prvního golfového turnaje určeného speciálně pro odborníky z oblasti logistiky,“ uvedla Judy Anne Santos Business Development Manager společnosti Maersk Logistics Czech Republic. „Vzhledem k tomu, že bychom chtěli ještě více posílit naši pozici na trhu v České republice, věřím, že tento turnaj nebyl poslední příležitostí setkat se nejen s kolegy z oboru, ale také s novými obchodními partnery v příjemném prostředí golfového greenu,“ dodala Judy Anne.

Výsledky golfového turnaje golfLOG

I. kategorie HCP 0 - 18
1. místo: Kamil Slavík, jednatel společnosti Hypera Management
2. místo: Dušan Elznic, ředitel projektu Geis Logistics, Geis CZ
3. místo: Ladislav Cirhan, jednatel společnosti Freytag

II. kategorie HCP 18,1 - 36
1. místo: Milan Thorovský, Logistics Manager společnosti Continental Teves Czech Republic
2. místo: Luděk Bejvl, vedoucí výroby společnosti Borgers CS
3. místo: Tomáš Jerie, Project Manager společnosti Océ Česká republika

III. kategorie HCP 37 - 54
1. místo: Daniel Mareš, General Manager společnosti DPD CZ
2. místo: Petr Polívka, IT Manager společnosti Roche
3. místo: Vladimír Veselý, jednatel společnosti Lucas Varity

Výsledky vložených soutěží
Longest Drive (kategorie ženy): Ivana Brabcová, Sales Representative společnosti BT Česká republika
Longest Drive (kategorie muži): Michael Záhorňacký, generální ředitel společnosti Linde Material
Handling Česká republika
Nearest to the pin: Milan Matoušek, manažer dopravy společnosti HOPI

O společnosti Atoz Event
Atoz Event patří na českém trhu k předním společnostem působícím v oblasti logistiky, maloobchodu, a marketingu. Pořádá a organizuje odborné konference, semináře, veletrhy, a rovněž společenské akce. Mezi vlastní dlouhodobé projekty patří například odborná logistická fóra EASTLOG a LOG-IN, marketingový program „Volba spotřebitelů 2006 – Nejlepší novinka“ či VIP setkání odborníků z logistiky s názvem Logistický Business Mixer. Atoz Event je součástí skupiny Atoz Group, do které patří také vydavatelství Atoz Publishing publikující odborné časopisy Zboží & Prodej, Horeka a Systémy Logistiky. Atoz Group působí na českém trhu od roku 1993. Více informací na www.atoz.cz.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news