Google překladač: English Deutsch

Společnost SolidWorks, člen skupiny Dassault Systèmes S.A.oznámila, že software SolidWorks 2007 je prvním 3D CAD produktem certifikovaným společností Microsoft Corp. pro nový operační systém Windows Vista. Uživatelé SolidWorks tak budou moci jako první otestovat nové důležité funkce. SolidWorks Edition pro Windows Vista nabízí funkce vyladěné na základě zkušeností uživatelů a umožňující zákazníkům pracovat efektivněji a navrhovat lepší výrobky. Využívá bohaté funkce operačního systému Windows Vista pro zvýšení efektivity a zlepšení vizuální interakce. Výhody nového operačního systému zákazníci ocení i při používání aplikací systému Office 2007, které jsou začleněny do softwaru SolidWorks.

solidworks.jpg

Uživatelé SolidWorks Edition pro Windows Vista ihned využijí zdokonalené uživatelské prostředí včetně efektů Windows Aero. Nové rozhraní nabízí průsvitná okna, dynamická odrazy a plynulé animace. Zákazníci se tak budou moci koncentrovat na obsah a ne na nástroje a rozhraní produktu.

“Operační systém Windows Vista přináší funkce, které umožní uživatelům dosáhnout vyšší produktivity,” řekl Brad Goldberg, generální ředitel Windows Client Product Management Group ze společnosti Microsoft Corp. Certifikace “SolidWorks’ v operačním systému Windows Vista znamená, že návrháři výrobků a konstruktéři budou moci pracovat efektivněji a tvořivěji. Toto oznámení je zároveň jasným důkazem, že společnost SolidWorks se rozhodla pokračovat v aktivní podpoře platformy Windows.”

Operační systém Windows Vista navíc poskytuje uživatelům systému SolidWorks nové funkce pro vyhledávání, zobrazování, navigaci a správu obsahu. SolidWorks například nabízí plně integrovanou funkci Instant Search operačního systému Windows Vista ve spojení s rozsáhlými znalostmi práce uživatelů 3D CAD systemů. Díky tomu nyní funkce Instant Search vrací výsledky, které uživatelé systému SolidWorks potřebují (z pevného disku, modulu SolidWorks Toolbox nebo úložišť produktů PDMWorks a 3D ContentCentral). Tato integrace umožňuje konstrukčním týmům zvládnout více práce za kratší dobu.

Funkce pro zvýšení produktivity operačního systému Windows Vista budou pro zákazníky společnosti SolidWorks, například společnost Leatherman Tool Group, velkým přínosem. “Máme jasný plán zavádění systému SolidWorks do operačního systému Microsoft Windows Vista,” řekl C. J. Goodrich, konstruktér společnosti Leatherman Tool Group. “Těšíme se na grafické prvky Aero, vyhledávání a ochranu v operačním systému Vista. Na základě našich prvních testů budeme upgradovat svou instalaci SolidWorks ihned po uvedení systému SolidWorks Vista.”

Dalším vylepšením je to, že SolidWorks Edition pro Windows Vista poprvé nabízí obrázky s vysokým rozlišením pro zobrazení v běžných dialogových oknech a výsledcích hledání. Tato koncepce sděluje uživatelům mnohem více informací, a to bez nutnosti otevírání dokumentů. SolidWorks Edition pro Windows Vista také využívá výhod kanálů RSS operačního systému Windows Vista, které systému SolidWorks umožňují rychlé doručování zpráv a informací o událostech zákazníkům.

“Je nezbytné, aby uživatelé systému SolidWorks byli prvními, kdo využije nové funkce navrhování lepších výrobků, ať už se jedná o nové CAD funkce, funkce analýz nebo nový operační systém, který ovlivní výkon existujících funkcí,” řekl vedoucí technolog společnosti SolidWorks Austin O’Malley. “SolidWorks Edition pro Windows Vista má pomyslnou nálepku "první", což je důležité i kvůli konkurenceschopnosti zákazníků.”

Beta verze systému SolidWorks 2007 ve Windows Vista Business Edition je dnes dostupná po domluvě se společností SolidWorks. Systém SolidWorks Edition pro Windows Vista bude novým zákazníkům a předplatitelům všeobecně dostupný v prvním čtvrtletí roku 2007 prostřednictvím aktualizace ze serveru http://www.solidworks.com/pages/services/downloads.html. Chcete-li si prohlédnout SolidWorks Edition pro Windows Vista v akci, navštivte webové stránky www.solidworks.com/pages/vista.html. Chcete-li se dozvědět více o tom, jaký prospěch mají uživatelé při používání SolidWorks Edition pro Windows Vista, klepněte na komentář produktového manažera společnosti SolidWorks Marka Biasotti na stránce www.solidworks.com/pages/news/MediaPcasts.html

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..