Google překladač: English Deutsch

Společnost Kimberly-Clark Professional, přední dodavatel výrobků pro osobní ochranu zdraví, bezpečnost a hygienu v pracovním prostředí, rozšiřuje řadu ochranných pomůcek o výrobky na ochranu sluchu pod zavedenou značkou KLEENGUARD*. Poskytuje tak řešení ochrany od hlavy k patě, jež přispívá k bezpečnosti, osobnímu pohodlí a výkonnosti pracovníků. Tato nová kategorie nabízí uživatelům široký výběr z řady inovativních i tradičních pomůcek k ochraně sluchu, navržených tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a podněcovaly tak dodržování předpisů.

Díky výjimečnému designu a inovativnímu přístupu k bezpečnosti získala KLEENGUARD* H50 Klipová sluchátka cenu, která je udělována Britskou federací pro bezpečnost v průmyslu. Nová řada ochranných pomůcek je určena všem uživatelům ochrany sluchu a komukoli, kdo je vystaven nadměrnému hluku nad hranicí 80 dB, s nímž se můžeme potkat například v průmyslových odvětvích jako je montáž automobilů, těžký průmysl, průmyslové a výrobní stroje, přesné strojírenství nebo stavebnictví.


Nejnovější řada prostředků pro ochranu sluchu je navržena tak, aby zcela splňovala zdravotní požadavky, které jsou na ni kladeny. Nabízí jedinečný komfort a design. Velmi pohodlné komfortní ušní zátky a klipová sluchátka umožňují snadné a hygienické nasazení a vyjmutí. Jsou navrženy k dlouhodobému nošení, a proto jsou vytvořeny z jedinečně měkké pěny, která zvyšuje pohodlí uživatele. V nabídce jsou i standardní jednorázové ušní zátky a ušní zátky pro vícenásobné použití. K dispozici jsou se šňůrkou i bez šňůrky, aby odpovídaly potřebám jednotlivých pracovníků. Vždy je důležité, aby zátky či sluchátka byly pohodlné a správně nasazeny.


Výrobek přináší uživateli jedinečnou ochranu díky netradičnímu designu (patent je v současné době v řízení). Na rozdíl od mnoha konkurenčních výrobků KLEENGUARD* H50 využívají minimální tlak, aby se udržely na místě, a poskytují tak optimální pohodlí. Ušní klip je navržen tak, aby držel na místě, k čemuž využívá přirozeného tvaru ucha. Klip je zachycen na vnější klenbě ucha a pěnová zátka utěsňuje vnější část ušního kanálu a minimálně zasahuje do vnitřního zvukovodu. Pěnová zátka může být vícekrát vyměněna a umožňuje tak používání ušních klipů po delší dobu.


Výrobek byl navržen tak, aby maximálně vyhovoval uživateli. Cílem bylo zvýšit pohodlí uživatele, což ale přináší výhody také zaměstnavatelům, neboť by díky optimálnímu komfortu při použití nemělo docházet k tolika prostojům zaměstnanců z důvodu nepohodlí při nošení ochrany sluchu, a zvýší se i jejich ochota dodržovat předpisy. Výsledkem je KLEENGUARD* H50 s úrovní ochrany SNR 23, nabízející nové řešení pro ochranu sluchu v celé řadě oblastí, který může být používán v mnoha průmyslových a obchodních odvětvích.


www.kcprofessional.cz
www.evolutionofcare.com

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..