Google překladač: English Deutsch

Společnost Marker InfoComm Inc., největší světový nezávislý poskytovatel softwarových nástrojů pro hotely, kterými komunikují aerolinky pro často cestující zákazníky (Frequent Flyer Program (FFP), s potěšením představila nové řešení iHAMMS(R) Direct - speciálně navržené pro propojení stávajících systémů pro řízení hotelů (Property Management Systems) (PMS) a programů pro řízení vztahů se zákazníky (CRM/Loyalty Programs) přímo s nejoblíbenějšími světovými programy aerolinek pro často cestující zákazníky. Prudce stoupající popularitu řešení iHAMMS(R) Direct způsobuje především velice snadné ovládání. Tento nejmodernější nástroj umožní hotelům shromažďovat data o hostech pro programy FFP s využitím vlastních stávajících systémů.

Data shromážděná pomocí tohoto nástroje jsou stahována přímo na výkonné servery iHAMMS(R), kde jsou připojeny k více než 35 nejoblíbenějším FFP programům. V současné době nástroje iHAMMS(R) umožňují připojení k FFP programům více než 2.000 hotelům po celém světě.

Kirk Stephens, generální ředitel společnosti Marker InfoComm, řekl: "Jedním z největších problémů, se kterými se hotely potýkají v souvislosti s FFP programy, jsou velice rozdílné podmínky, které jednotlivé aerolinky vyžadují pro zacházení s daty. Mnoho hotelů stále využívá zastaralé systémy, které mají problémy s komunikací se systémy aerolinek a dokonce se systémy v jiných hotelích i v rámci stejného řetězce. Naše výkonné nástroje spolupracují se systémy pro řízení hotelů i programy pro řízení vztahů se zákazníky. Vyřešili jsme problémy s rozdílností v průběhu celého procesu tak, že jsme vytvořili jednotný způsob shromažďování dat pro připojení ke kterýmkoli aerolinkám na světě."

Řešení iHAMMS(R) Direct představuje další pokročilý softwarový nástroj ve stávající řadě produktů společnosti Marker pro správu programů Frequent Flyer Program, jako jsou například iHAMMS(R) Online a iHAMMS(R) FrontDesk.

Všechna softwarová řešení iHAMMS(R) využívají nejmodernější nástroje, které umožňují různé typy propagace pro každého partnera z řad aerolinek. Tyto nástroje také velmi zvyšují přesnost výpočtu nalétaných mil/bodů, se kterými pak lze dále pracovat, a umožňují snadnou identifikaci každé transakce, včetně reklamních akcí. Řešení iHAMMS porovnává každou transakci zaslanou do programu FFP pro přesné fakturování a účetnictví hotelů.