Google překladač: English Deutsch

Novinkou únorových veletrhů, probíhajících ode dneška do 15. 2. 2007, bude projekt CLUTEX, který v samostatném pavilonu představí Klastr technických textilií. Toto odvětví je pro české textilní producenty velmi perspektivní, protože se vzhledem k vysoké náročnosti výroby prozatím nemusí obávat levné asijské konkurence. Poptávka po technických textiliích dynamicky roste, jsou žádány odběrateli ve zdravotnictví, stavebnictví, obranném průmyslu, zemědělství, ve výrobě ochranných oděvů a dalších oborech. Interaktivní veletržní prezentace má ukázat nové dimenze a možnosti tohoto segmentu širokému okruhu potenciálních zákazníků.

2.jpg

Klastr technických textilií - CLUTEX byl založen v březnu 2006 a zatím má 19 členských firem. Jeho prezentace na Mezinárodním veletrhu módy a textilií STYL je 1. představením výrobních a vývojových firem tohoto druhu. Bude se periodicky opakovat 1x v roce vždy v únoru.

O co tedy jde?
V pavilonu C proběhne kompaktní představení činnosti klastru a jeho členů. Bude spočívat v předvedení škály nových výrobků všech členských firem a prezentaci vývoje nových technologií včetně praktických ukázek.
Cílem tohoto projektu je ukázat „co dokáže textil“. Upozornit na to, jak často se s technickými textiliemi setkáváme, aniž si to vůbec uvědomujeme.

Co bude v pavilonu C - CLUTEX k vidění?
U vstupu do pavilonu si můžete vybrat, kterou ze čtyř tématických kójí projdete dovnitř. V prvních dvou objevíte jak a k čemu se používají technické textilie v nemocnici nebo na stavbě. V průchozí kóji s názvem „u hasičů“ se představí různé typy ochranných oděvů. Velmi zajímavý bude i čtvrtý průchod s inteligentními textiliemi. Nebude chybět také fórum trendů, kde se dozvíte o nejnovějších technologiích a jejich vývoji…a mnoho dalších zajímavostí.
www.bvv.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news