Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Bosch ProTeam vstupuje do svého druhého kola.

Staňte se zkušebním spolupracovníkem v Bosch ProTeamu! – Tato výzva našla od začátku spuštění kampaně na jaře 2009 odezvu u stovek profesionálních řemeslníků z celé Evropy. V testovací kampani s názvem Bosch ProTeam 2010 firma Bosch nyní od ledna 2010 poskytuje pro profesionály větší výběr a rozsah výrobků a více vzájemné součinnosti.

Ve druhém kole tohoto testovacího programu nejenom že budou zkušební zprávy uveřejněné na stránkách www.bosch-pro-team.com, ale účastníci budou mít rovněž příležitost zachytit výsledky svých zkušebních testů v terénu pomocí videa nebo fotografií.

Akumulátorový šroubovák a vrtací kladivo, přímočará kmitací pila – je skutečně z čeho vybírat. Firma Bosch v rámci celé Evropy rozšiřuje výběr a nabídku nástrojů, které lze vyzkoušet v rámci Bosch ProTeamu 2010.

Od ledna 2010 jsou pro testování dostupné stroje z nově představené řady pneumatických hřebíkovaček a sponkovaček. Toto nářadí umožňuje rychlé a účinné zatloukání hřebíků všech možných druhů a rozměrů, což ocení zejména řemeslníci při různorodých pracích se dřevem (např. dřevostavby).

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..