Google překladač: English Deutsch
Bosch ProTeam vstupuje do svého druhého kola.

Staňte se zkušebním spolupracovníkem v Bosch ProTeamu! – Tato výzva našla od začátku spuštění kampaně na jaře 2009 odezvu u stovek profesionálních řemeslníků z celé Evropy. V testovací kampani s názvem Bosch ProTeam 2010 firma Bosch nyní od ledna 2010 poskytuje pro profesionály větší výběr a rozsah výrobků a více vzájemné součinnosti.

Ve druhém kole tohoto testovacího programu nejenom že budou zkušební zprávy uveřejněné na stránkách www.bosch-pro-team.com, ale účastníci budou mít rovněž příležitost zachytit výsledky svých zkušebních testů v terénu pomocí videa nebo fotografií.

Akumulátorový šroubovák a vrtací kladivo, přímočará kmitací pila – je skutečně z čeho vybírat. Firma Bosch v rámci celé Evropy rozšiřuje výběr a nabídku nástrojů, které lze vyzkoušet v rámci Bosch ProTeamu 2010.

Od ledna 2010 jsou pro testování dostupné stroje z nově představené řady pneumatických hřebíkovaček a sponkovaček. Toto nářadí umožňuje rychlé a účinné zatloukání hřebíků všech možných druhů a rozměrů, což ocení zejména řemeslníci při různorodých pracích se dřevem (např. dřevostavby).