Google překladač: English Deutsch
zabezpečí vaše strojní zařízení

EKS Light od společnosti EUCHNER je přístupový systém založený na transpondéru a obsahuje dvě komponenty :

Elektronický klíč s RFID odpovídačem (transpondérem) a adaptér elektronického klíče s integrální čtecí jednotkou. Zařízení EKS Light bylo navrženo pro menší, decentralizované aplikace a to kvůli požadavku na spolehlivý přístup k jednotlivým strojům a současně i k celým systémům. Nová verze FSA zařízení EKS Light byla speciálně navržena tak, aby se zamezilo neoprávněným přístupům k daným systémům.

Zařízení se velice snadno ovládá. Každý uživatel obdrží elektronický klíč EKS s určitými právy a autorizačním profilem. Tento klíč je potom zapotřebí ke každému přístupu k danému stroji nebo systému vybaveného adaptérem EKS Light FSA. V případě, že je klíč adaptérém akceptován, je uživateli dovolen přístup k systému na základě určitých práv. Tato práva jsou
dána autorizačním profilem.

Nová verze FSA zařízení EKS Light byla speciálně navržena tak, aby se zamezilo neoprávněným přístupům k daným  systémům. Pro tyto účely bylo zařízení rozšířeno o tzv. výběr režimu. Uživateli jsou přidělena přístupová práva přes EKS a ten potom může zvolit vhodný pracovní režim nebo obsluhovat konkrétní nabídky na dotykové obrazovce. Vycvičený personál může být autorizován k provádění velice kritických nastavení a k údržbě daného stroje. Verze FSA nabízí přídavný spínaný polovodičový výstup určený pro bezpečné ukončení činnosti stroje.

Pro tento účel musí být dále implementováno bezpečné vyhodnocení poruchy. Zařízení EKS Light FSA může být potom díky těmto vlastnostem implementováno do aplikací podléhajících EN 13849-1 Kategorie 3. Stroj se uvede do bezpečného režimu vyjmutím elektronického klíče z adaptéru.

Jako ostatní adaptéry elektronických klíču EKS od společnosti EUCHNER byl typ EKS Light FSA navržen pro použití v průmyslových aplikacích. Zařízení má krytí IP67 a další významné vlastnosti, jako např. robustnost, kompaktní design a možnost umisťovat elektronický klíč během pracovní činnosti stroje.

Zařízení EKS light FSA bude k dispozici během léta 2011.

www.euchner.cz
 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news