Google překladač: English Deutsch

spruhmax_lam.jpgLaminátové podlahy jsou stále více rozšířené. Téměř každý ví jak je běžně udržovat, ale co dělat když se na podlaze objeví skvrna? Běžné přípravky by mohly podlahu poškodit, proto je třeba se poohlédnout po něčem speciálním. Co takhle CC-Přípravek na odstraňování skvrn z laminátu, který lze charakterizovat jako odstraňovač zbytků lepidla a skvrn z laminátových podlah. Má vynikající účinek na skvrny od gumových podpatků, barvy, fixů, pryskyřice, žvýkaček, lepidel,

kuličkových per, laku na nehty, krému na boty, razítkové barvy nebo vosku. Přípravek je vhodný na laminátové podlahy dle EN 13329 a povrchy s laminátovou úpravou (např. kuchyňský nebo koupelnový nábytek).
CC-Sprühmax pro laminátové podlahy na odstraňování skvrn – speciální produkt. K životnímu prostředí ohleduplný sprejový čistič pro laminátové podlahy. Pro rychlé a bezproblémové denní čištění. Hygienicky váže volně ležící prach a jemné nečistoty. Čistí beze šmouh a nevrství se. Zabraňuje předávkování a bobtnání spojů, které způsobuje přílišná vlhkost. Podlaha je za malou chvilku suchá a pochůzná. Přípravek lze použít na laminátové podlahy dle prEN 13329 a povrchy s laminátovou úpravou (např. kuchyňský nebo koupelnový nábytek).
www.cyrus-sluzby.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..