Google překladač: English Deutsch
Nová vysoce výkonná přímočará pila Hilti se Smart PowerTM

Pro každodenní práci na stavbě to znamená trvalý vysoký výkon i při těch nejobtížnějších řezacích pracích. Inteligentní čidla regulují výkon 1400 W motoru podle materiálu, který je právě řezán a tlaku, který je vyvíjen na pilu. V případě řezání tvrdých materiálů, např. zdivo, kdy je potřeba vyvinout vysoký tlak, řezací výkon běžných pil okamžitě klesá. Avšak Smart PowerTM sám rozpozná, že je potřeba větší výkon a automaticky zvýší výstupní výkon až na 2000 W.

pila_1.jpg

Tím se nová přímočará pila Hilti WSR 1400-PE stává ideálním strojem pro demoliční práce a obtížné řezací práce v kovových, plastových a dřevěných materiálech.
Perfektní manipulace
Robustnost stroje zajišťující dlouhou životnost a osvědčená technologie motoru pro maximální řezací výkon optimálně splňují dva základní požadavky, které jsou požadovány od přímočarých pil tohoto typu. A to není všechno. Díky perfektnímu ergonomickému designu a vynikajícím manipulačním vlastnostem budete moci s novou přímočarou pilou Hilti WSR 1400-PE pohodlně pracovat dlouhou dobu. Jedinečná rukojeť ve tvaru písmene D zajišťuje bezpečné držení stroje a zároveň optimální manipulaci v různých pracovních pozicích.
Nižší vibrace, vyšší výkon
Díky Hilti antivibračnímu systému a pryžovému povrchu rukojeti jsou vibrace tohoto nového stroje mnohem nižší než u běžných přímočarých pil. WSR 1400-PE převzala inovace z již legendárních Hilti sekacích kladiv. Nová WSR 1400-PE je vybavena AVR-systémem Hilti pro aktivní redukci vibrací a může být doplněna i o boční rukojeť, jako např. kladivo TE 905. Značné snížení hladiny vibrací má i úsporný efekt – méně vibrací znamená menší únavu při dlouhodobé práci s přímočarou pilou a tudíž zvýšení růstu produktivity práce.
Vlastnosti očekáváné od Hilti strojů
Ačkoliv každá přímočará pila Hilti byla speciálně vyvinuta pro rozdílné aplikace, všechny pily mají něco společného – kvalitu a vlastnosti, které očekávate od Hilti stroje. Každý stroj má předkmit pro rychlé řezání ve dřevě a měkkých materiálech. Sklíčidlo umožňující výměnu nástroje bez použití klíče během pár vteřin. Rovněž kontaktní botička nastavitelná bez použití nástroje pro řezání ve stísněných prostorách, která umožňuje využití celé délky pilového listu. Všechny Hilti přímočaré pily, samozřejmě s výjimkou WSR 650-A, mají pětimetrový přívodní kabel pro maximální svobodu pohybu a místo přivedení napájecího kabelu je ideálně umístěno i z hlediska bezpečnosti a komfortu. www.hilti.cz