Google překladač: English Deutsch

Vážicí operace, které vyžadují vysokou přesnost a opakovatelnost, mohou být nyní účinně automatizovány. Švýcarská společnost METTLER TOLEDO Standard Industrial a společnost Siemens, divize Automatizace a pohony, společně nabízejí integrovaný produkt, který je určen pro velmi přesné aplikace v chemickém, farmaceutickém, potravinářském a nápojovém průmyslu.

vahy.jpg

Digitální vážicí moduly Modulo WM a vážicí platformy Module WMH společnosti METTLER TOLEDO jsou kombinovány s elektronickým vážicím systémem Siwarex FTA (Flexible Technology Automatic Scale) společnosti Siemens. Systém Siwarex FTA uživatelům nabízí velké rozlišení a je integrován do řídicí technologie Simatic či do technologie procesu kontroly s názvem Simatic PCS-7. Testované kombinace produktů jsou certifikovány oběma společnostmi.

Nová možnost velmi přesného vážení je výsledkem oficiální spolupráce mezi oběma společnostmi. Tato spolupráce byla dohodnuta v září 2004. Certifikát pro určené produktové kombinace zajišťuje snadnou instalaci součástí a jejich bezproblémové fungování.

Vážicí moduly Modulo WM a vážicí platformy Modulo WMH, které společnost METTLER TOLEDO vyvinula speciálně pro automatizované procesy, fungují na bázi kompenzace elektromagnetické energie a umožňují rychlé a přesné vážení. Kompaktní a robustní kryt obsahuje jak měřicí buňku, tak veškerou elektroniku pro integraci do automatizovaného řešení. Produktová řada vážicích modulů WM s krytem z nerezové oceli zahrnuje pět různých modelů s váhovým rozpětím od 120 g do 6 kg a rozlišením 0,1 mg až 0,01 g. Vážicí platformy WMH jsou nabízeny v několika verzích s váhovým rozpětím od 15 kg do 3 tun a rozlišením od 0,1 do 50 g. Vážicí platformy s ochranným stupněm IP67 lze kombinovat se širokou nabídkou příslušenství.

Vážicí senzory s velkým rozlišením z produkce společnosti METTLER TOLEDO jsou přímo propojeny s vážicí elektronikou Siwarex FTA společnosti Siemens. Siwarex FTA, který má stejnou konstrukci jako modul Simatic PLC, přesně kontroluje vážicí, plnicí a odměřovací procesy – a to i ve velkých frekvencích. Integrované diagnostické funkce sledují vážicí proces, například kontrolují zajištění kvality ve výrobním procesu.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news