Google překladač: English Deutsch
TYP DetEx DP 70 DK

Kat-list-D091.jpgDetektor je cejchován na 20 % DMV (dolní mez výbuchu), umožňuje podle konfigurace detekovat jeden nebo dva různé plyny podle přání zákazníka, detektor lze cejchovat i na nižší koncentraci DMV u: zemního plynu, propan-butanu a dalších uhlovodíků a jiných oxidovatelných organických látek. Tlačítka 1 a 2 určují, pro jaký druh plynu nebo par je detektor cejchován. Stupnice deseti LED diod indikuje stupeň koncentrace plynu nebo stav napájecí baterie. Červená/zelená indikace FUNKCE (MĚŘENÍ) udává, zda je detektor připraven k měření. Indikace BAT (BATERIE) signalizuje pokles napětí akumulátoru. Zásuvka napájení umožňuje připojení nabíječky vnitřního akumulátoru nebo externího napájecího zdroje. Konektor pro připojení externího čidla pro měření na nepřístupných místech.

Základní technický popis
Druh měřeného plynu je uveden na příslušném tlačítku a po jeho krátkém stisku dojde k zahájení měřicího cyklu v délce cca 10 sekund. Během prvních pěti sekund probíhá kompletní kontrola detektoru, kontrola a zahřátí snímacího čidla na pracovní teplotu, otestování všech výstupů. Pokud detektor ještě není připraven k měření, svítí červená LED dioda FUNKCE. Na počátku druhé pětisekundové části se rozsvítí zelená LED dioda FUNKCE a na stupnici KONCENTRACE je indikován stupeň koncentrace detekovaného plynu. Detektor automaticky během každého měření sám testuje stav akumulátoru, a pokud zjistí pokles napětí na kritickou mez, nerozsvítí zelenou diodu FUNKCE a veškerá měření tedy nejsou platná.
Pro případ dlouhodobých měření je možné připojit externí akumulátor s dostatečnou kapacitou – na objednávku u výrobce. Pro připojení slouží napájecí zásuvka v dolní části detektoru, která je určena i pro připojení nabíječky (možno objednat u výrobce). K detektoru je možné připojit i externí čidlo – také na objednávku u výrobce, a to do konektoru umístěného pod krytkou v horní části detektoru.
www.azd.cz

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..