Google překladač: English Deutsch

Přelom ve správě a aktualizaci webových stránek přináší nový systém editace s názvem REAL WYSIWYG od společnosti Pro Holding CZ. Hlavní předností tohoto systému je editování webových stránek přímo v kontextu jejich grafiky a pohyb ve struktuře webu klikáním v menu. Web se tedy zobrazuje stejným způsobem, jako při běžném prohlížení, ale je možné měnit a přepisovat jeho obsah. Úpravy a aktualizace webu, které dříve vyžadovaly kontaktování správce webu a trvaly několik dnů i týdnů, jsou s využitím systému REAL WYSIWYG otázkou několika vteřin.

Nutnost editace přímo ve zdrojovém kódu je dnes u naprosté většiny stránek minulostí a zejména u firemních webů je samozřejmostí kvalitní redakční systém, který umožní měnit obsah webu i laikovi. Pokročilé systémy v tomto směru se nazývají WYSIWYG, což pochází z anglické zkratky What You See Is What You Get. Česky bychom řekli: „Co vidíte, to dostanete,“ nebo volněji: „Tak jak to vidíte, tak to bude vypadat.“ Jde o způsob editace webových stránek, kde ve speciálním rozhraní editujete obsah webu a ten se pak, tak jak ho vidíte, vloží do současné grafiky stránek. Systém REAL WYSIWYG dotahuje tuto filozofii do konce. Nabízí dvě základní velké výhody oproti dosavadním systémům:


1. Editace obsahu přímo v kontextu jeho grafiky
To co vidíte je nyní „skutečně“ to, co dostanete - odtud název REAL WYSIWYG. Webové stránky se při editaci zobrazují tak, jak vypadají při běžném prohlížení, s tím rozdílem, že je možné jejich obsah měnit.

2. Rychlejší přístup k editovaným informacím
Oproti jiným redakčním systémům, kde často složitě hledáte část informace, kterou chcete editovat, zde naleznete vše potřebné snadno a rychle. Ve struktuře webových stránek se totiž i při editaci pohybujete pomocí standardního menu a k dané informaci se přirozeně „proklikáte“ zcela stejným způsobem, jako při prohlížení webu.
„Čím dál více uživatelů dnes požaduje kvalitní web s možností vlastní správy obsahu,“ říká Werner Koudelka ze společnosti Pro Holding CZ. Mnoho manažerů malých i velkých společností zná velice dobře situaci, kdy volá správci firemního webu a říká: Dávali jsme vám to před týdnem, a stále to na těch stránkách není. „Se systémem REAL WYSIWYG tuto větu můžete zcela zapomenout, úpravu totiž zvládnete sami,“ dodává Werner Koudelka.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news