Google překladač: English Deutsch

Audio přehrávač GoGear s pamětí flash, model SA9200, nejmenší a nejnovější přírůstek do skupiny GoGear, který svým osobitým tvarem znamenitě prohlubuje vysoce pokročilou funkci řady GoGear. Stačí jediný pohled a budete nadšeni. Půvab řady GoGear je zkrátka neodolatelný. Nyní si užívejte pohodové práce spřístrojem GoGear díky jeho intuitivní funkci Sensory Touchpad. Můžete bleskově procházet svými nahrávkami a sbírkami snímků jako nikdy předtím a bude vás to navíc bavit sdynamickým grafickým řešením přístroje GoGear. Konečně, fotka řekne víc než tisíc slov.

Intuitive-control-32191-135.jpg

Technicky progresivní touch-strip
Svysoce citlivým podsvětleným displejem sfunkcí Sensory Touchpad přístroje GoGear reagujícím na dotek zažijete vzrušení zvolnosti, rychlosti a přesnosti ovládání. Technicky progresivní touch-strip reaguje na pohyb vašich prstů a přizpůsobuje jim rychlost procházení přičemž jemné osvětlení instinktivně sleduje každý váš pohyb, kterému nebrání žádná tlačítka. Když volně procházíte všemi nahrávkami, váš dotyk je sledován jemným podsvětlením...

Rychlé ovládání SuperScroll
Srychlým ovládáním SuperScroll rychle zvětšíte nebo lehce projdete dlouhé seznamy souborů, a to bez námahy a přesně. Můžete také ovládat rychlost a směr buď klepnutím nebo klouzáním po displeji. Klepnutím se zastavíte na požadovaném místě.

Chcete se potěšit tím, co zvládnou vokamžiku? Přístroje GoGear vám umožní procházet nahrávky nebo snímky, když posloucháte své oblíbené skladby. Jednoduše se spolehněte na speciální tlačítka ovládající jedním stisknutím přehrávání, zastavení nebo přeskočení nahrávky. Žádné další prohledávání nabídky za nabídkou.

Elegance a technická dokonalost
Přístroje GoGear zapojí vaše smysly a přitáhnou obdivné pohledy svou sexy kombinací smyslné elegance a technické dokonalosti. Jsou čistou formou vynikajícího prohloubení vysoce pokročilé funkce. Štíhlé sbíhavé linie soblými hranami harmonicky kombinují lesklý přední panel se zadní skříňkou zmatného hliníku. Oceníte typickou značku GoGear, nabízející sluchátka ve vzájemně ladící černé a stříbrné barvě, která jsou součástí výrobku. www.philips.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news