Google překladač: English Deutsch

Společnost Kinetik (dříve MacSource), která je nejvýznamnějším dealerem společnosti Apple v ČR, pořádá pravidelné vzdělávací kurzy a semináře pro zájemce o operační systém Mac OS X, platformu Mac a značku Apple. Kurzy se konají v Apple Center (www.appleobchod.cz) v ulici Zlatý Anděl 344 (vedle vchodu do metra Anděl) a registrovaným

pc_class.gif

účastníkům jsou poskytovány zcela zdarma.

Jedná se o obdobnou službu, která je nabízena v obchodech Apple Store po celém světě. Návštěvníci obchodu si zdarma mohou poslechnout prezentaci o konkrétní oblasti Mac OS X a získat tak další informace pro práci s počítačem Apple. Jednotlivé semináře trvají zhruba hodinu a navíc nabízejí i možnost diskuze nad daným tématem. Služba je určena hlavně nováčkům, kteří chtějí platformu Apple poznat blíže. Semináře začínají od 13:00 nebo 18:00 hodin ve smíchovském obchodě Apple Center. Workshopy jsou zdarma a maximální kapacita je 30 návštěvníků. Pro vstup je nutné se zaregistrovat.
Apple Center – termíny červenec a srpen
Přinášíme vám další informace o nových seminářích, které se konají v Apple Center na Andělu. Což se takhle přijít seznámit s Adobe Creative Suite 2, Adobe Photoshop, nebo třeba poslední verzí aplikace Adobe Illustrator. Nebo uvažujete o koupi počítače s operačním systémem Mac OS X a máte strach, zda s ním budete umět pracovat? I pro vás máme připravený program.

V současnosti máme připraveno několik témat a na základě vašeho ohlasu je budeme opakovat a přidávat další.

Zde je plán na měsíce červenec a srpen:

18. červenec, úterý, 18:00 – Ableton Live 5
Seminář a workshop zaměřený na jednu z nejpoužívanějších aplikací pro živá vystoupení, jehož hlavní doménou je právě jeho použití „naživo“. Seminář bude proto zaměřen především na využití Ableton Live v prostředí zvaném Session view, dále jeho fungování jako samostatného DJ-Softwaru a jeho možností při hraní s jinými živými nástroji. Vysvětlíme si také rozdíly mezi plnou a light verzí dodávanou se všemi zvukovými kartami M-Audio.

19. červenec, středa, 18:00 – Apple iWork
Kurz pro všechny začátečníky, kteří nechtějí "jen psát" a "dělat prezentace". Seminář o aplikacích balíku iWork: Pages a Keynote, tedy náhrada aplikací Word a Power Point. Zaměříme se hlavně na kreativní práci s Pages a Keynote, tak aby vaše prezentace a dokumenty nevypadaly jako z Wordu a Power Pointu.

20. červenec, čtvrtek, 13:00 – Adobe Creative Suite 2
Adobe Creative Suite 2 je ucelené grafické, publikační a produkční
prostředí, ať vytváříte dokumenty pro tisk i elektronickou distribuci. Zveme vás na semináře, kde uvidíte možnosti jednotlivých aplikací i jejich vzájemnou provázanost v rámci Creative Suite. Seminář povedou lektoři z Amos Software.

25. červenec, úterý, 18:00 – Speciality monitoru Eizo CG221
Seminář o inovovaném modelu nejvyšší řady Eizo Color Graphic.

27. červenec, čtvrtek, 13:00 – Adobe After Effects 7
Stejně jako je Adobe Photoshop faktickým standardem v oboru zpracování a úpravy statických obrazů, Adobe After Effects plní tuto úlohu v oblasti postprodukce. Na semináři se seznámíte s nejnovější verzí a s řadou nových funkcí.

15. srpen, úterý, 18:00 – Propellerhead Reason 3.0
lektor: Boris Carloff

24. srpen, čtvrtek, 13:00 – Adobe Illustrator CS2
Prezentace novinek v poslední verzi aplikace Adobe Illustrator, kterou povedou lektoři z Amos Software. Půjde o seminář pro pokročilé grafiky, ale i úplné začátečníky, takže zveme všechny uživatele, kteří by rádi ze své poslední verze Creative Suite vytěžili mnohem více než dosud.

31. srpen, čtvrtek, 13:00 – Adobe Photoshop
Adobe Photoshop jako faktický standard pro zpracování fotografií na profesionální úrovni není asi třeba nijak zvlášť představovat. Na semináři bychom vás ale rádi seznámili s některými z nových funkcí, kterými je obohacena jeho zatím poslední verze Adobe Creative Suite 2.

Aktuální seznam všech seminářů včetně registrace najdete na:
http://www.appleobchod.cz/index.php?page=training