Google překladač: English Deutsch

V úterý 7. února začíná na výstavišti Agrokomplexu mezinárodní odborný veletrh Aqua-therm Nitra, který se věnuje především vytápění a klimatizaci, ale také měřicí, regulační, sanitární a ekologické technice. Letošní veletrh bude největší v dosavadní osmileté historii. Mezi více než stovkou vystavovatelů je řada nových firem, které se na Slovensku prezentují poprvé. Každý pátý vystavovatel přijíždí ze zahraničí. Loňské dramatické události v souvislosti s krizí v zásobování energiemi jen podtrhly důležitost této akce, která odborníkům i laické návštěvnosti naznačuje trendy v této oblasti do budoucna.

aqua.jpg

Využívání energií je jedním z nosných oborů veletrhu, a je mu věnována pozornost nejen u vystavovatelů, ale také v doprovodném odborném programu. Veletrh Aqua-therm vždy jako první reaguje na nové výzvy v technických zařízeních budov na Slovensku a soustřeďuje největší počet profesionálů v tomto oboru.
Nelze však zapomínat ani na další oblasti, kterým se Aqua-therm Nitra věnuje – na regulaci, měřicí techniku, ventilaci, klimatizaci a samozřejmě se vším související ochranu přírody. I tady nastává překotný vývoj a všechny významné firmy přicházejí do Nitry stále s novými řešeními.
Veletrh Aqua-therm, který pravidelně otevírá veletržní sezónu na nitranském výstavišti, se koná do pátku 10.února.  http://www.ppa.cz/?page=aquathermnitra_cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news