Google překladač: English Deutsch

Největší evropský aukční portál s použitými stroji, Surplex, míří do České republiky. Od roku 1999, kdy byl v Německu založen, zaujímá pozici hlavního poskytovatele širokého spektra služeb pro mezinárodní zákazníky z řad velkých firem i soukromých podniků. Pro ty, kdo potřebují koupit nebo prodat výrobní techniku, je Surplex tím pravým místem.

Surplex logo

Rozsáhlou nabídku tvoří používané stroje a příslušenství z nejrůznějších průmyslových oblastí, jako je kovoobrábění, obrábění dřeva, zpracování plastů, truhlářství nebo povrchová úprava. Surplex dále zajišťuje mezisektorový sortiment, kam spadá manipulační technika a robotika, dílenské vybavení, měřicí technika, nářadí, a mnohé další.

 

suplex2

Použitá olepovačka hran HOMAG k zakoupení na Surplex.com

 

Aukční portál Surplex je nejen místo, kde je možné pořídit, ale také i odprodat stroje, které již nejsou zapotřebí. Takovou volbu jistě upřednostní firmy v případě změny výrobního programu. Pro poptávající je použitý stroj naopak hospodárnou a snadno dostupnou volbou. Ve většině případů totiž použitý stroj neznamená zastaralý anebo opotřebovaný - hranice životnosti těchto strojů je mnohdy velmi vzdálená, nicméně orientace firem na jiné produkty anebo restrukturalizace vyžaduje obměnu strojového parku. Důraz je u Surplex kladen zejména na důvěryhodnost a záruku kvality - stav nabízených strojů je systematicky ověřován jeho zaměstnanci. Portfolio kromě nabídky samotných strojů zahrnuje také komplexní služby pro zákazníky, včetně poradenství, oceňování strojů, demontáže a dopravy. Mezi klienty společnosti se řadí věhlasné značky a průmysloví giganti jako ABB, Bayer, Daimler, Linde a ThyssenKrupp.

 

suplex1

Použitá laserová řezačka k dostání na Surplex.com

 

Dynamický rozvoj portálu pohodlně zpřístupňuje služby pro všechny, na čemž má podíl přístup online s mnoha jazykovými variacemi, klientská podpora, s níž odpadá náročné shánění vhodného stroje v zahraničí, popř. nutnost navštěvovat veletrhy, zajišťovat náročnou přepravu, apod. Zákazník zde nalezne vše na jediném místě. Silnou stránkou takového nákupu je rychlost – celý proces probíhá online a stroje jsou k dispozici témeř vždy ihned. Právě tyto přednosti umožňují portálu Surplex pružně a adekvátně reagovat na konkrétní potřeby uživatelů. Rychlost zpětné vazby, přehlednost a jednoduchost dělají ze Surplex bezkonkurenční aukční nástroj dneška.
Úspěch společnosti se neopírá jen o léta zkušeností a spokojené zákazníky, ale také o nejnovější trendy a technologie. Díky aplikaci pro chytré telefony volně ke stažení a mobilní verzi webových stránek je možné účastnit se internetových aukcí prakticky kdekoliv.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news