Google překladač: English Deutsch
Nové standardy pro další oblasti použití

Společnost MISUMI Europa GmbH rozšířila nabídku polohovacích a souřadnicových plošin. Díky 22 novým výrobkům máte nyní k dispozici komplexní řešení pro ještě více oblastí použití. Tyto výrobky představují hospodárnou alternativu k náročným, časově a finančně nákladným vlastním konstrukcím.

Kromě vysoce precizních subsystémů, které jsou zahrnuty v našem aktuálním hlavním katalogu, zařadila společnost MISUMI do svého programu počátkem března také polohovací plošiny se standardní přesností. Tyto plošiny byly koncipovány pro použití v oblasti montážní automatizace s mírně sníženými požadavky – dostatečnou precizností s ohledem na rovnost, rovnoběžnost a souběžnost pohybu. Tím se vám otevřou další oblasti použití, pro něž bylo dosud nutné vyvinout řešení „na míru“, popř. byly k dispozici pouze předimenzované výrobky jako vestavné systémy. Standardní přesné polohovací plošiny jsou ideální jako nastavovací prvky ke kontrole, montáži a úpravám měřicích přístrojů, zkušebních nebo jiných zařízení; pro optické, experimentální použití jsou vhodnější plošiny s vyšší přesností.
Díky racionalizaci funkcí a stupně preciznosti jsou nové modely o 25 až 45 procent cenově výhodnější než výrobky, které splňují vyšší nároky na preciznost, a také mají rychlejší termín dodání – expedujeme je do šesti dnů. Odpovídají směrnici RoHS. Ke skupině souřadnicových plošin se standardní přesností patří celkem 22 modelů: tři plošiny s křížovým kuličkovým vedením ve třech konstrukčních velikostech, tři plošiny s pastorkem a rybinovitým vedením ve třech konstrukčních velikostech a dvě plošiny s pastorkem s rybinovitým vedením pro dlouhé pojížděcí dráhy ve dvou konstrukčních velikostech.

Jako doplněk hlavního katalogu vydala společnost MISUMI k novým souřadnicovým plošinám se standardní přesností 10stránkovou brožuru se všemi technickými a obchodními informacemi a různými příklady použití. Můžete si ji stáhnout v němčině, angličtině, francouzštině, italštině a češtině na internetové adrese www.misumi-europe.com nebo si ji vyžádat na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript