Google překladač: English Deutsch

Dělají vám starosti vysoké účty za telefonní hovory a uvažujete o nasazení IP telefonie ve vaší firmě? Před tím, než začnete jednat, stáhněte si podcast a poslechněte si, co vám radí odborníci na tuto problematiku ze společností Dimension Data a Cisco Systems. Než se tedy bezhlavě pustíte do zkoumání a porovnávání nabídek jednotlivých dodavatelů, poslechněte si podcast společnosti Dimension Data, ve kterém vás odborníci na tuto problematiku seznámí s klíčovými faktory pro úspěšné nasazení IP telefonie ve vaší firmě.

next_dimension3_nov16.jpg

Se základními principy úspěšné implementace IP telefonie vás seznámí Mark van Bavel, manažer vývoje služeb divize Converged Communications společnosti Dimension Data, Al Cannon, Business Director divize Converged Communications společnosti Dimension Data North America a Steve Angel, Director Advanced Services společnosti Cisco Systems.
Podcast ke stažení najdete zde:
https://www.dimensiondata.com/StepstoIPTDeploymentSuccess.htm#TOTOP

Projekty infrastruktury IT často skončí nezdarem, ovšem jeho příčiny většinou nebývají technologického rázu. Jako hlavní důvody neúspěchu se často uvádí absence podnikových požadavků, jež mají být splněny, a také potíže s přijetím ze strany koncových uživatelů. Zavádění infrastruktury IP telefonie (IPT) není žádnou výjimkou. Organizace, které ve svém prostředí zavádějí IPT – ať už se jedná o sto nebo o 18 000 telefonních přístrojů – potřebují zajistit, aby jejich implementační partner dodržoval základní principy úspěšné implementace. Tyto principy zahrnují mnoho hledisek, od koncového uživatele až po dodržování robustních procesů. Implementační metodika společnosti Dimension Data pro IPT zahrnuje soubor procesů, nástrojů, šablon a pravidel, jež společnosti umožňují realizovat projekty IPT strukturovaně a s využitím zkušeností získaných implementací 500 000 IP telefonních přístrojů po celém světě. Cílem metodiky je zvýšit spokojenost klientů a poskytovat finančně efektivní a účinné služby.