Google překladač: English Deutsch

Bravuris je moderní pneumatika určená pro rychlá vozidla. Je vyvinuta pro zákazníky, kteří vyžadují od pneumatik nejlepší poměr cena/výkon. Bravuris je konstruován za použití nejmodernější výpočetní techniky. Díky speciální konstrukci Barum Belt Concept je zabezpečen maximální přenos bočních sil. Tato moderní konstrukce spolu s použitou silika směsí zajišťuje nejen bezpečnou jízdu za jakéhokoliv letního počasí, ale i vysoký kilometrový výkon. Kombinace konceptu plochého nárazníku - Barum Belt Concept - a moderní silika směsi zajišťuje rovnoměrný rozklad tlaku, což umožňuje minimalizaci opotřebení a vysoký kilometrový výkon. 

komfort1_uv;property=origin.jpg

Kompaktní ramenní bloky a souvislý středový obvodový pás umožňují přesnou reakci na volant, zajišťují směrovou stabilitu a bezpečný průjezd zatáčkami.
Široké obvodové drážky v kombinaci s příčnými drážkami, zasahujícími do středu pneumatiky, odvádějí výborně vodu a minimalizují tak riziko aquaplaningu.
Postupný náběh jednotlivých bloků dezénu do styku s vozovkouspolu se sešikmenými náběhovými hranami ramenních bloků zaručují rovnoměrné odvalovánía snižují hluk odvalující se pneumatiky.
www.conti-online.com

Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..