Google překladač: English Deutsch

Pneumatické prvky firmy NORGREN nyní můžete nakupovat online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!

Firma NORGREN je výhradním dodavatelem pneumatických prvků a automatizačních systémů v České republice a na Slovensku. Ze svého sídla v Žamberku s pomocí technických specialistů a poradců poskytuje svým zákazníkům veškeré služby pro úspěšné aplikace v nejrůznějších oblastech strojírenské výroby, od výroby automobilů až po chemický, textilní, farmaceutický nebo potravinářský průmysl.

Hlavním výrobním programem společnosti Norgren jsou pneumatické pohony, ventily, ventilové terminály, úpravny a regulátory vzduchu, šroubení a hadice. Pobočka v Žamberku úzce spolupracuje nejen s výrobní a vývojovou základnou v Modřicích, ale i s ostatními závody v Evropě. To umožňuje dodávat pneumatické prvky v širokém sortimentu a podle požadavků zákazníka.

Společnost Norgren v sobě zahrnuje tyto současné nebo bývalé výrobce:
HERION, BUSCHJOST, LEIBFRIED, MARTONAIR, KIP, ENTOS, WALTER, WEBBER, KNORR, WATSON SMITH, DYNA-QUIP, BEECH, FAS

V průběhu mnoha let firma Norgren získala bohaté zkušenosti, které předává svým zákazníkům, aby se stali úspěšnějšími na celosvětovém trhu. Naší filosofií je nalezení správných pneumatických řešení zhotovených na míru zákazníka a dodávání cenově dostupných, spolehlivých a ověřených výrobků a technologií. Vysoce kvalifikovaní technici a specialisté poskytují zákazníkům veškerý servis a poradenství, aby nalezli optimální pneumatické řešení, a zvýšili spolehlivost a výkon zařízení. Dosažení tohoto úspěchu umožňují pneumatické aplikace, které jsou chytré, efektivní a snižují celkové náklady výrobcům i uživatelům.

Hranice lidských možností je neomezená. Chceme Vám nabídnout skutečné rozdíly, kterými předstihnete konkurenci.

 

www.norgren.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..