Google překladač: English Deutsch

letadlo_1.jpgČeské aerolinie i letos obhájily prestižní  mezinárodní  ocenění  "Nejdůslednější letecká společnost" ("The Most Consistent Airline") v rámci tzv. "Skyliners' Awards", které každoročně uděluje správa mezinárodního letiště v Manchesteru ve Velké Británii. Ocenění svědčí o profesionalitě pilotů Českých aerolinií, kteří přesným dodržováním letových tratí výrazně přispívají ke snížení dopadu hlukové úrovně na obyvatelstvo žijící v okolí letiště.

Jako nejdůslednější letecký dopravce v oblasti dodržování přibližovacích a odletových postupů byly České aerolinie vyhodnoceny z 50 leteckých společností již druhým rokem. Ocenění za ČSA převzal ředitel zastoupení ČSA ve Velké Británii Tomáš Kauffman z rukou ředitele správy mezinárodního letiště v Manchesteru pana Johna Spoonera.
"Tohoto ocenění si velmi vážíme. Díky perfektní týmové spolupráci posádek našich letadel je při přesném dodržování letových cest minimalizován hlukový dopad na místní obyvatelstvo. ČSA tak přispívají k dosažení cílů v oblasti ochrany životního prostředí vytyčených správou manchesterského letiště," uvedl Peter Jusko, viceprezident ČSA pro letový provoz.
České aerolinie provozují z Prahy do Manchesteru 17 přímých letů týdně. Kromě letiště v Manchesteru ČSA létají na dalších 6 letišť ve Velké Británii (London - Heathrow, London - Stansted, London - Gatwick, Birmingham, Edinburgh, Glasgow). Celkem nabízejí ČSA 96 letů týdně do Velké Británie.

Kalendář akcí

<<  Srpen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..