Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, mezinárodní špička v oboru technologií a systémů pro řízení pohybu, v únoru otevřela ve spolupráci s certifikovaným distributorem společností Seall novou prodejnu ParkerStore. Brněnský ParkerStore se stal již jedenáctou specializovanou prodejnou na území České republiky a Slovenska.

Nový ParkerStore je v Brně situován na adrese Osová 20 a těží tak z dobré dostupnosti od dálnice D1. Nejbližší ParkerStore byl zákazníkům z jižní Moravy doposud k dispozici v Kroměříži. Otevřením prodejny v Brně tak společnost Parker Hannifin vychází vstříc zejména zákazníkům z této oblasti.

Plocha nové prodejny je 170 m2 a na zákazníky v ní kromě kompletního sortimentu Parker Hannifin a odborného poradenství čeká i zázemí v podobě občerstvovacího koutku, ve kterém si v klidu mohou vypít kávu při listování v ParkerStore katalogu, ať už v klasické papírové nebo elektronické formě. V případě, že potřebný produkt nenajdou v některém z regálů, mohou si ho ihned na prodejně objednat. Zásobování z centrálního skladu v Bielefeldu probíhá standardně dvakrát týdně, v případě potřeby je možno využít i expresní dodávku, která trvá jen několik hodin.

Vedle hydraulických a pneumatických komponentů značky Parker, určených na opravy a údržbu, je v prodejně zákazníkům k dispozici kvalifikovaný a firmou Parker pravidelně školený odborný personál. Pod jednou střechou zde tedy najdou nejen samotné produkty, ale je jim k dispozici i výroba hadicových montáží a odborná pomoc. Hadice značky Parker se zde sestavují a montují výhradně s originálními komponenty. ParkerStore řeší i servisní zásahy u zákazníků. Prostřednictvím servisních vozů je k dispozici rychlý a kompletní servis hydrauliky i hadicových montáží. Díky nové prodejně mohou být nyní zákazníci z Brna a přilehlých lokalit obslouženi ještě rychleji než dříve. Parker Hannifin tak naplňuje svůj dlouhodobý cíl, být svým zákazníkům co nejblíže.

www.parker.cz
www.phstock.com