Google překladač: English Deutsch
na trhu průzkumu mořských ropných ložisek a větrné energie

Společnost Parker Hannifin, vedoucí světová firma v oblasti řízení pohybu, oznámila, že získala akcie norského výrobce Scan Subsea ASA. Scan Subsea, veřejně obchodovaná na burze v Oslo, předpovídá letošní obrat přibližně 130 milionů amerických dolarů.

English_title2.gif

Scan Subsea se zaměřuje především na projektování, výrobu, a prodej elektrických a dalších speciálních výkonových kabelů určených pro podmořské instalace, jakož i kotvící lana používaná plovoucími ropnými těžními a průzkumnými jednotkami. Společnost má moderní továrnu v norském Tonsbergu s vlastním hlubokomořským přístavištěm, díky kterému může velkoobjemové produkty vlastní výroby dodávat rovnou na moře. Mimo to má tato společnost přední postavení na trhu v dodávce elektrických přenosových kabelů pro odvětví mořských větrných elektráren a poskytuje technické služby ke svým produktům v obou uvedených oblastech.
Scan Subsea má sídlo v norském Oslo, výrobní závod v Tonsbergu a další provozovny v Drammenu a Stavangeru, taktéž v Norsku. Zaměstnává přibližně 200 osob.
"Se svým zaměřením na evropský trh Scan Subsea doplňuje naši rok starou akvizici Cabett Subsea, která se zaměřuje především na Mexický záliv," řekl Bob Bond, President skupiny tekutinových přípojek firmy Parker. "Scan Subsea bude mít pro Parker globální přínos, jelikož posílí pozici firmy v oblasti plovoucích plošin v Evropě, Asii a na Středním východě."
"Za Scan Subsea jsme nadšeni, že se stáváme součástí firmy Parker s její dobře zavedenou kulturou, výkony a mezinárodní obchodní sítí," řekl Blaauw, výkonný ředitel Scan Subsea a Blom ASA. "Scan Subsea je nadšena možnostmi, které tím získávají její zaměstnanci, zákazníci i obchodní partneři."
www.parker.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..