Google překladač: English Deutsch

Divize pneumatiky firmy Parker Hannifin (NYSE:PH) oznámila rozšíření řady pneumatických ventilů Moduflex o dvojitý čtyřcestný ventil. Jedná se o dva čtyřcestné ventily v jednom ventilovém tělese. Ventilové moduly lze nyní objednávat jako dvojité ventily či jednoduché ventily. Modul dvojitého čtyřcestného ventilu představuje dva nezávisle řízené ventily s tělesem ventilu o velikosti 1. Ačkoli v jednom tělese se nacházejí ventily dva, mezi dvojitými a jednoduchými ventily nejsou žádné rozdíly v rozměrech, až na malé snížení průtoku ve srovnání s jednoduchým čtyřcestným ventilem.

Moduflex.jpg

Moduflex1.jpgTyto ventily lze kombinovat s ostatními dvojitými třícestnými či jednoduchými čtyřcestnými ventily buď velikosti 1 nebo velikosti 2, přičemž není nutno používat přechodové díly. Tyto výrobky odpovídají všem typům aplikací. Ventily Moduflex se dodávají v solenoidové verzi 24vdc nebo ve verzi ovládané pilotním vzduchovým ventilem a vždy s univerzálním manuálním řízením. Manuální řízení je k dispozici jako trvalé nebo dočasné s možností aretace pro snadnější nastavení stroje. Snadnou úpravou se eliminuje nežádoucí nastavení trvalého manuálního řízení. Třícestné a čtyřcestné dvojité ventily Moduflex představují flexibilní automatizační nástroj do náročných aplikací. Systém Moduflex nabízí jak řadu samostatných ventilů tak dvě řady určené pro sestavování ventilových terminálů.

Ventilový systém Moduflex je na českém a slovenském trhu k dispozici již od roku 2001. Hlavními oblastmi aplikací v České a Slovenské republice jsou montážní automaty pro automobilový průmysl. Prodej probíhá jak cestou obchodních zastoupení Parkera, tak přes distribuční síť.
Více informací o novém duálním čtyřcestném ventilu Parker Moduflex lze získat na telefonu 284 083 111 nebo na webových stránkách www.parker.com/euro_pneumatics.

O společnosti Parker Hannifin s.r.o.
Díky ročnímu obratu přes 9 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 60 000 zaměstnanců ve 43 zemích po celém světě.
Firmu tvoří 8 skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika. Každá skupina je dále dělena na divize.
Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 350 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news