Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, vedoucí světová firma v oblasti řízení pohybu, oznámila, že se bude účastnit jako vystavovatel Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV), který se koná od 1. do 5. října v Brně. Expozice si klade za cíl představit současné portfolio produktů a služeb společnosti, stejně jako prohloubit vztahy se současnými partnery a navázat nové kontakty.

Parker-stanek-MSV-2007.jpg

„Oproti loňskému roku chceme letos být přímo ve víru veletržního života. Využijeme příležitosti k představení naší široké nabídky produktů a služeb, jsme otevřeni novým partnerstvím, která lze v závislosti na typu partnera různě škálovat. V expozici dominují služby a produkty z oblasti hydrauliky a pneumatiky, a to od komponent a agregátů až po měřící a diagnostickou techniku či informace o certifikovaných odborných školení, která Parker Hannifin zajišťuje na míru potřebám svých zákazníků,“ upřesnil informace o prezentaci společnosti na strojírenském veletrhu Michal Grundfest, ředitel servisně-obchodní pobočky Parker Hannifin v Praze-Klecanech.

V hale A1 brněnského výstaviště, u stánku č. 48, na výstavní ploše o rozloze 110 m2, se společně s firmou Parker představí také její významní partneři, certifikovaní distributoři Seall, Chvalis, Koma, Kovaz, Eurofluid, MeaTech a Tech-Trade.

Parker nabízí v České republice a na Slovensku kromě širokého portfolia výrobků také další služby – návrhy, výrobu a prodej systémů, agregátů a hadicových montáží, částečné montáže, technické služby i poradenství. Společnost má široké pokrytí nejen díky mnohým distributorům a ParkerStore prodejnám, ale také díky propracované logistice založené na skladovém systému Kanban.

Specifickým prvkem v nabídce firmy Parker, která bude k vidění na MSV v Brně, jsou i certifikované kurzy hydrauliky a pneumatiky, které zastřešuje obchodně-servisní pobočka společnosti v Praze-Klecanech. Kurzy jsou určeny pro pracovníky zabývající se hydraulickými a pneumatickými soustavami – od techniků až po údržbáře. V seminářích jsou probírány teoretické základy potřebné pro pochopení funkce jednotlivých prvků a dále jsou prováděna praktická cvičení (např. sestavování hydraulických obvodů) na školícím standu včetně diagnostiky a měření.
www.parker.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..