Google překladač: English Deutsch

Parker Hannifin, přední světový výrobce a dodavatel technologií pohonů a systémů pro řízení pohybu, oznámil podepsání smlouvy o akvizici společnosti Olaer Group. Olaer je předním výrobcem široké škály moderních hydraulických akumulátorů a chladicích technologií poskytujících řešení v oblasti energetiky, mobilních a průmyslových trhů. Olaer má roční obrat přibližně 150 milionů eur (200 mil. USD) a zaměstnává 550 lidí. Společnost disponuje výrobními a prodejními závody ve Velké Británii, Francii, Švédsku a Číně a obchodními společnostmi ve 14 zemích. Po dokončení transakce bude společnost začleněna do skupiny Parker Hydraulics Group jako součást průmyslového segmentu. Přibližně 88 procent z prodeje bude připsán Industrial International a 12 procent půjde do Industrial North America.

parker

 

„Po dokončení nám tato akvizice umožní posílit naši pozici v klíčových oblastech růstu, jak geograficky, tak na jednotlivých trzích," řekl Jeff Cullman, předseda skupiny Parker's Hydraulics. "Olaer si vybudovala silnou pozici v Evropě a její působnost roste i v Asii. Důležité je, že Olaer má solidní pověst v našich cílových oblastech, jako je ropa a plyn, elektrické energie a obnovitelné zdroje energie. Akvizice by také měla rozšířit naši produktovou nabídku doplněním chladicích technologií a prohloubit naše zkušenosti v oblasti deskové technologie akumulátorů. Těšíme se na úspěšné dokončení akvizice, abychom mohli co nejdříve přivítat zaměstnance Olaer ve společnosti Parker Hannifin.“

„Nyní je spojení s firmou Parker pro Olaer naprosto správným krokem. Tato transakce zajistí pro Olaer kontinuální vývoj, s tím, že bude nedílnou součástí předního světového výrobce," řekl Mike Blenkinsop, generální ředitel Olaer Group.

www.parker.cz

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news