Google překladač: English Deutsch

Skupina Parker Hannifin sloučí své české akvizice, firmy Rectus Tema a dh group. Společnost Parker Hannifin s. r. o. oznámila, že s platností od 1. dubna 2009 bude v rámci České republiky vystupovat pod novým jménem – Parker Hannifin Czech Republic s.r.o. Globální lídr v oboru technologií řízení pohybu chce tímto krokem upevnit svou pozici na českém trhu a ohlašuje ambici rozšířit portfolio svých služeb a nabídnout všem svým partnerům komplexní systémová řešení pod jednou střechou.

Nově Parker Hannifin Czech Republic přichází s kompletním servisem ve čtyřech klíčových segmentech: v hydraulice, pneumatice, filtraci a chlazení. „Spojili jsme se, abychom společně dokázali nalézt nejlepší řešení rychleji a jednodušeji. Řekl bych to takto – jedna je v tomto případě víc než tři. Díky spojení můžeme přicházet za našimi zákazníky s lepšími službami a jejich dostupností, s rozsáhlejším sortimentem, komplexnější nabídkou, vyšší flexibilitou, kratšími dodacími lhůtami a špičkovým servisem. To je naší prioritou a teď to umíme našim klientům nabízet každý den,“ komentuje sloučení společností Michal Grundfest, generální ředitel Parker Hannifin pro střední a východní Evropu. „To, co jsme včera dokázali jako Parker Hannifin, dh group nebo Rectus Tema, dnes využijeme společně – pro lepší služby a spolupráci s našimi partnery,“ dodává.

Nejdůležitějším přínosem sloučení všech tří společností bude možnost systémového přístupu k požadavkům zákazníků společnosti Parker Hannifin Czech Republic. Firma bude schopná postupovat při jednotlivých aplikacích komplexně – od vzniku návrhů a projektů, přes výrobu systémů, implementací přímo u zákazníka až po poprodejní servis.

Propojení tří firem tento přístup umožní. Bývalá dh group se do nové společnosti začlení pod divizi Filtrace, firma Rectus Tema se stane součástí divize Tekutinových přípojek. Společnost Parker Hannifin Czech Republic bude i v budoucnu sloužit jako nová legální entita, do které se postupně začlení i všechny další akvizice skupiny Parker. Již v tomto roce se její součástí stane i společnost Legris, kterou Parker Hannifin koupil v roce 2008.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..