Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, vedoucí světová firma v oblasti řízení pohybu, představila jako vystavovatel svou činnost na Mezinárodním strojírenského veletrhu (MSV), který se konal od 1. do 5. října v Brně. Expozice si kladla za cíl představit současné portfolio produktů a služeb společnosti, stejně jako prohloubit vztahy se současnými partnery a navázat nové kontakty.

expozice-Parker-Hannifin-na.jpg

Na výstavní ploše o rozloze 110 m2, se společně s firmou Parker prezentovali také její významní partneři, certifikovaní distributoři Seall, Chvalis, Koma Servis, Kovaz, Eurofluid, MeaTech a Tech-Trade.

Parker Hannifin operuje díky silné síti distributorů celkem v 11 městech po celé České republice. Zastoupení má i na Slovensku v Bratislavě, Žilině a Dubnici nad Váhom. Parker nabízí v České republice a na Slovensku kromě širokého portfolia výrobků také další služby - projekci hydraulických a pneumatických systémů, výrobu hydraulických agregátů, montáže trubkových rozvodů, mobilní servis hydrauliky a pneumatiky, diagnostiku olejových náplní a jejich filtraci, školení, konzultace či poradenství. Díky propracované logistice založené na skladovém systému Kanban dodává Parker montážní sady v požadovaném čase přímo na výrobní linku. Široký sortiment hydraulických a pneumatických prvků Parker je k dispozici také v autorizovaných prodejnách ParkeStore. Parker Hannifin a jeho obchodní partneři na MSV v Brně také představili produktovou novinku společnosti na tuzemském trhu – dvojité konstantní hydraulické čerpadlo F2-70/70 s geometrickým objemem 70+70 cm3/ot. Nejvýkonnější čerpadlo svého druhu nabízí snadné a úsporné řešení pro nejnáročnější mobilní hydraulické aplikace, například pro hydraulické ruky, lesnické a stavební stroje.

Řada F2 hydraulických čerpadel nabízí dva oddělené čerpadlové systémy se společným sáním. Při aplikaci těchto čerpadel je často možné vypustit chladič oleje díky lepší účinnosti systému. Aplikace těchto čerpadel je levnější než složitější a nákladnější varianta použití systému load-sensing. Čerpadla F2 představují jednodušší a odolnější řešení s méně komponenty, s nižšími požadavky na údržbu a nižšími provozními náklady.
www.parker.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..