Google překladač: English Deutsch
úspěšně prezentoval spolupráci s partnery

Ústředním tématem letošní expozice společnosti Parker Hannifin na jubilejním 50. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně se stala spolupráce s partnery, distributory a klienty. Na veletrhu, který se uskutečnil od 15. do 19. září, firma na dvou místech představila to nejzajímavější ze svých produktů a služeb. Parker Hannifin si od své účasti sliboval upevnění vztahů se současnými zákazníky, ale i oslovení zákazníků nových. Již teď je zřejmé, že 50. ročník brněnského veletrhu očekávání společnosti splnil.

Společnou prezentaci s distributory připravil Parker Hannifin na stánku číslo 51 v pavilonu A1. Na ploše 120 m² tady vystavoval společně s novou akvizicí Parker – Rectus Tema, která je součástí skupiny Rychlospojek, a distributory Chvalis, KOMA-Servis a Seall. Jak připomněl výkonný ředitel společnosti Chvalis Martin Chvalina, ukázalo se, že Mezinárodní strojírenský veletrh je výbornou příležitosti k setkání se zákazníky, ale i ukázce výrobků a služeb široké veřejnosti. „Z tohoto pohledu si myslím, že máme za sebou dobrý ročník veletrhu. Cením si, že jsme získali nejenom nové kontakty na potenciální zákazníky, ale i důležitou zpětnou vazbu od těch stávajících,“ říká. Význam Mezinárodního strojírenského veletrhu pro zvyšování reputace firem v oboru podtrhuje i Radana Červená ze společnosti KOMA-Servis. „Dle mého názoru je pro společnost Parker, resp. firmu KOMA-Servis účast na největším strojírenském veletrhu u nás důležitá. Vhodným umístěním a reprezentativním designem stánku přece poskytujeme našim zákazníkům obraz úrovně a stability společnosti, což se v jejich očích může rovnat kvalitě nabízených produktů,“ říká.

Jako hlavní výhoda společné expozice Parker Hannifin s partnery se ukázala možnost představit komplexní služby, které firma díky úzké spolupráci s jejími distributory poskytuje. Spokojený je i jednatel společnosti Seall, která působí jako prodejní a servisní organizace pro výrobky Parker Hannifin, Jiří Pavlů. „Oslovili nás noví zákazníci a posílili jsme povědomí o firmě. Navíc jsme se setkali s velmi dobrými ohlasy na otevření další prodejny sítě ParkerStore v Brně. Letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu tedy moje očekávání rozhodně splnil.“ Na stánku společnosti Parker Hannifin a jejich distributorů bylo přitom možno řešit i velmi praktické požadavky zákazníků. „S některými stálými zákazníky jsme dopilovali poslední technické nebo obchodní detaily realizovaných zakázek,“ dodává Pavlů.

Radana Červená z firmy KOMA-Servis vyzdvihuje zejména pečlivost, s jakou byla expozice Parker Hannifin a jejich distributorů připravena. „Dokonce se mi svěřila i konkurence, že náš stánek byl opět velmi reprezentativní, stále v obležení zákazníků, a to je v očích jak návštěvníků, tak konkurenčních firem jen dobře,“ říká. Výkonný ředitel společnosti KOMA-Servis Adolf Kauer s názorem Červené souhlasí. „Rád bych za firmu KOMA-Servis zároveň poděkoval všem obchodním partnerům a návštěvníkům, kteří si našli čas na naši společnou expozici. Základem nejen veletržního úspěchu je vytváření vzájemného užitečného partnerství se zákazníky, dodavateli, distributory, ale také se zaměstnanci. Za jejich vytrvalost a ochotu při přípravě a realizaci naší společné expozice na brněnském veletrhu jim také patří poděkování,“ uzavírá Kauer.

Kromě expozice v pavilonu A1 mohli návštěvníci veletrhu najít i samostatnou expozici skupiny Filtrace. Ta byla zaměřena na představení výrobků skupin Parker Domnick Hunter (úprava stlačeného vzduchu a plynů, generátory dusíku, odvod a zpracování kondenzátu), Parker Hiross (dochlazování, sušení stlačeného vzduchu, průmyslové chlazení) a Parker Filtration and Separation (membránové generátory N2). Na volné ploše G na stánku číslo 3A o velikosti 40 m² se mohli stálí i potenciální klienti skupiny seznámit s řadou produktových inovací. Poprvé byla pod jednou střechou představena jedinečná nabídka obou dostupných systémů výroby N2 ze stlačeného vzduchu (tlaková cyklická adsorpce PSA a membránový systém).

Ve středu 17. září byla úspěšná prezentace spolupráce společnosti Parker Hannifin s obchodními partnery završena i neformálním setkáním přímo na stánku společnosti. Na setkání za účasti asi 50 hostí vystoupil s krátkým proslovem i nový výkonný ředitel obchodní pobočky Parker Hannifin v České a Slovenské republice Jiří Vitík.

Nabídku produktů a služeb společnosti Parker Hannifin mohou zákazníci nalézt především ve specializovaných prodejnách ParkerStore. Ty poskytují profesionální servis a poradenství uživatelům přímo v jejich místě a s ohledem na jejich specifika. Po celém světě je rozmístněno více než 1000 prodejen ParkerStore. V České republice byla první prodejna ParkerStore otevřena v roce 1993. Dnes jich mohou zákazníci navštívit deset v České republice a jednu na Slovensku. ParkerStore je k dispozici zákazníkům v Brně, Praze, Chomutově, Hošťce, Liberci, Brandýse nad Labem, Českých Budějovicích, Pardubicích, Ostravě, Kroměříži a Bratislavě.

Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce
www.parker.cz

pro investory jsou další informace k dispozici na
www.phstock.com