Google překladač: English Deutsch

fiat.jpgTrvalý pohon všech čtyř kol za všech podmínek – nic není nemožné. Pro ty, kteří se chtějí cítit nespoutaní. Pro Ty, kteří se chtějí oprostit od zajetí velkoměst a vydat se do přírody. Pro Ty, kteří se chtějí odlišit. Pro Ty, kteří se nebojí ostatním ukázat svou pravou tvář. Už se dále nenechte svazovat a 

vychutnejte si svobodu. Vyberte si model Panda 4x4 Cross.
Náhon na všechna čtyři kola
Viskózní spojka zajišťuje optimální rozložení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu. Za optimálních jízdních podmínek je 98% točivého momentu přenášeno na přední nápravu. Dojde-li při prokluzu předních kol k rozdílu otáček mezi přední a zadní nápravou, ztuhne vlivem tření kapalina ve viskózní spojce a až 70% točivého momentu je přenášeno na zadní nápravu.
Elektronická uzávěrka diferenciálu
Funkce, která přibrzdí prokluzující kola a tím přenese točivý moment na zbylá kola, čímž výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti vozidla za ztížených podmínek nebo pokud dojde ke zkřížení náprav. Elektronická uzávěrka diferenciálu může být aktivována manuálně řidičem a funguje až do rychlosti 30 km/h.
Motor Multijet
Jeden z nejmodernějších turbodieselových motorů koncernu Fiat, šestnáctiventilový
1.3 Multijet, je ve Fiatu Panda 4x4 Cross použit ve variantě s výkonem 70 koní.
Je vybaven systémem vstřikování Common Rail druhé generace, který oproti první generaci pracuje s většími plnícími tlaky a větším počtem vstřiků. Docílí tak přesnějšího dávkování paliva, optimalizace jeho prohoření a snížení hlučnosti a vibrací. Spolu se šestnáctiventilovou technikou rozvodů je tak tento motor špičkou v úsporném provozu.
www.fiat.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..