Google překladač: English Deutsch

Společnost Mitsubishi Electric dále posílila své investice v České republice a celkově ve středoevropském regionu a 11. května 2007 otevřela v Praze nové centrum průmyslové automatizace. Oficiální zahájení činnosti centra provedl generální ředitel divize průmyslové automatizace pro zahraničí pan Yukio Murata, za přítomnosti japonského velvyslance pana Hideaki Kumazawy – a další stovky pozvaných hostů, včetně partnerů - místních distributorů společností AutoCont Control Systems a B:Tech a zákazníků z Česka, Slovenska, Maďarska a Polska.

MitsDMA07Cz-CzechFACentre11.jpg

Pražské centrum průmyslové automatizace (PA) společnosti Mitsubishi Electric je první svého druhu ve střední a východní Evropě, s pobočkou v Polsku. Je výrazem trvalého zájmu společnosti Mitsubishi Electric podporovat ekonomický růst v tomto regionu. Navazuje tak na další evropská centra průmyslové automatizace ve Velké Británii a Německu, jako součásti strategického plánu, jehož cílem je těsnější vazba na místní a sousední trhy, zajištění aplikační podpory na nejvyšší úrovni, školící činnost a poskytování servisu a oprav. Celková investice zahrnující personál a infrastrukturu činí 1,65 miliónu EUR.

“K rychlému vývoji ekonomiky v České republice přispívá zvyšování technické úrovně ve všech oborech. To se projevuje rovněž nárůstem automatizace, jejíž očekávané přírůstky mají do roku 2009 dosahovat průměrných 5% až 6%,” prohlásil obchodní manager pro střední a východní Evropu Thomas Droth. “Automatizace má strategický význam jako hnací síla tohoto rozvoje a pomáhá české ekonomice, ale také dalším ekonomikám střední Evropy, dosáhnout a udržet konkurenceschopnost v rámci stále náročnější globální ekonomiky.“

“Technicky nejvyspělejší produkty, jako např. víceosé roboty, programovatelné logické automaty (PLC) a servopohony, dodávané prostřednictvím našich místních partnerů, s podporou aplikačního a školicího pracoviště nového centra průmyslové automatizace, jsou klíčem k dosažení našeho záměru zkvalitnění služeb zákazníkovi. Umožní prosadit a nasadit automatizaci ve výrobních podnicích a integrovat do ní všechny provozní úrovně, čímž zajistí snížení výrobních nákladů a zkrácení času pro uvádění nových výrobků na trh.”
Nové centrum průmyslové automatizace je umístěno poblíž srdce průmyslového podnikání v Avenir Business Parku v Praze. Rozkládá se na ploše 300 m2 a zahrnuje předváděcí místnost, školicí prostory, kanceláře a technické zázemí. Předpokládá se, že v budoucnu zaměstná dvanáct pracovníků a stane se hlavním sídlem pro řešení automatizačních projektů ve středoevropském regionu.

Významnou aktivitou nového centra průmyslové automatizace budou školení. Komplexně vybavené školicí prostory obsahují dynamické i statické zobrazovací systémy, jež umožňují realizaci kvalitního školení pro skupinu až 12 účastníků. Důležitou skutečností je, že program školení lze pružně měnit a přizpůsobit tak, aby odpovídal individuálním potřebám konkrétní společnosti. Školení umocňují dynamické zobrazovací systémy, které znázorňují možnosti robotů, servo a střídavých pohonů (frekvenčních měničů), ale také statické vizualizační prostředky například s grafickým znázorněním typů sítí průmyslových automatizačních systémů.
www.mitsubishi-automation-cz.com

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..