Google překladač: English Deutsch

Společnost CZECH DATA SYSTEMS, Apple IMC, která je autorizovaným zástupcem firmy Apple Computer pro Českou republiku, připravila na červen pro své zákazníky, kteří rádi cestují a poslouchají hudbu, překvapení v podobě síťové nabíječky zdarma ke každému iPodu nano nebo iPodu 5. generace. iPod zakoupený na internetovém obchodě Apple http://store.apple.cz by se tak mohl stát například i žhavým letním tipem nebo dárkem za vysvědčení. Pokud si na internetovém obchodě Apple v červnu zakoupíte hudební

PowerAdapter.jpg

přehrávač iPod nano nebo iPod 5. generace, získáte k němu zdarma síťovou nabíječku od firmy Artwizz (v případě iPodu nano) nebo Apple (v případě iPodu 5. generace). Standardně se iPod nabíjí prostřednictvím USB portu počítače. Se síťovou nabíječkou jej můžete nabíjet kdykoliv a kdekoliv.

CZECH DATA SYSTEMS, Apple IMC také od června spouští na AppleStore věrnostní program, v rámci kterého získáte na druhý nákup na internetovém obchodě Apple slevu 2%. Na třetí nákup a všechny další nákupy máte slevu 3 %. Nákupy se počítají vždy v průběhu jednoho roku od 1. ledna do 31. prosince. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky. Pokud jste na internetovém obchodě Apple v tomto roce již jednou nakupovali, máte na další nákup automaticky slevu 2 %. Pokud jste již učinili dva a více nákupů, máte na další nákupy slevu 3 %.

Společnost Apple ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století odstartovala v podobě počítače Apple II revoluci osobních počítačů a tuto svou inovátorskou pozici upevnila v první polovině osmdesátých let uvedením počítačů Macintosh. V současné době Apple posiluje své místo významného inovátora prostřednictvím mnoha cenami ověnčených stolních a přenosných počítačů, operačního systému Mac OS X, iLife a profesionálních kreativních aplikací. Apple rovněž rozdmýchal revoluci v oblasti digitální hudby prostřednictvím MP3 přehrávačů iPod a internetového obchodu iTunes.

Společnost CZECH DATA SYSTEMS značku Apple zastupuje v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholdings.com) zastupujícího společnost Apple v řadě dalších zemí.

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news