Google překladač: English Deutsch
dostupné řešení termálního zobrazování pro průmyslové a elektrické aplikace

Firma AHLBORN s.r.o. Praha uvádí na trh zcela novou modelovou řadu termokamer FLUKE Ti25/Ti10, které dokáží odolávat náročnému prostředí průmyslové výroby. Termokamery řady TI25 a TI10 ucelené a snadno použitelné řešení termálního zobrazování pro vyhledávání poruch a údržbu elektrických instalací.

Technologie IR-Fusion® kombinuje prolínající se infračervené a optické (viditelné světlo) snímky buď na celé obrazovce, nebo v režimu obraz v obraze. Díky jedinečné metodě korekce obrazu dokážete přesně prolnout dva snímky nezávisle na tom, jak daleko se nacházíte od zobrazovaného objektu. Vidíte přímý vztah mezi teplotou a skutečnou situací, což zaručuje snadné a přesné odhalení oblasti potenciálního problému. Modely Ti25 a Ti10 jsou jediné termokamery obsahující tuto funkci, které jsou v tomto formátu a cenovém rozsahu v současnosti na trhu!
Oba modely byly testovány na odolnost při pádu z výšky 2 m, takže vydrží i tvrdé nárazy běžné v průmyslovém prostředí. Jsou také odolné proti průniku vody a prachu krytím IP54 a mají kryt objektivu chránící termokameru, pokud se právě nepoužívá. Dodávají se s 2GB paměťovou kartou SD, která umožňuje uložení buď 3 000 základních infračervených snímků nebo 1 200 plně radiometrických snímků (s teplotními údaji a také s digitálním klasickým snímkem). V základní ceně termokamery TI10 (112 900 Kč) a termokamery TI 25 (169 900 Kč) je vše potřebné co k měření a vyhodnocení termokamerou potřebujete (Termokamera, robustní kufřík, přenosná brašna, nastavitelný řemínek na ruku, dobíjecí akumulátor a AC adaptér / nabíječku baterií, software SmartView, paměťová karta, záruka 24 měsíců)

www.termokamery.cz