Google překladač: English Deutsch

Jemnější design, inovovaná zástavba světlometů s natáčením, navigační a komunikační systém Carminat a nový motor 2,0 dCi – jednička na trhu jednoprostorových vozů nejvyšší třídy má co nabídnout, aby si udržela svůj náskok před konkurenty. Přitažlivý vzhled, dynamika, zjevná kvalita a komfort v prostoru pro cestující – těmito slovy lze charakterizovat nový Espace s

espace_060407_2.jpg

vylepšenými uživatelskými vlastnostmi. Inovovaný vnější design nového modelu Espace se vyznačuje jemnějšími tvary, které však neztratily na osobitosti, která podtrhuje jeho příslušnost ke třídě velkých monospasů vyšší třídy. Kvalita provedení interiéru je patrná již na první pohled, pocit tepla a světlosti činí z nového Espace velmi příjemný dopravní prostředek, který je důstojným nástupcem v této výrobkové řadě. Modularitě vnitřní zástavby v podobě posuvných sedadel s automatickým systémem upínání a s dokonale rovnou podlahou klade meze snad pouze omezená lidská fantazie.

Příď nového Espace má tendenci vyvíjet se do jemnějších tvarů. Design světlometů je pokračováním tvarů kapoty. Zjednodušená maska a přepracovaný nárazník, který se vyznačuje jemnějšími liniemi, jen umocňují příslušnost nového Espace k vyšší třídě vozidel.

Design bi-xenonových světlometů s natáčením v závislosti na jízdní trase dává novému Espace jedinečný vzhled. Mlhová světla jsou spojená chromovou lištou, která podtrhuje umírněnou eleganci inovovaného designu. Model je nabízen ve dvou nových barevných odstínech: béžová Beige Sahara a modrá Bleu Lumière.
Ozdobné disky kol zdůrazňují dynamické vlastnosti nového modelu Espace, design inovovaných kol z lehké slitiny o průměru 17 a 18 palců svědčí o vytříbenosti zpracování.
www.renaultrevue.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news