Google překladač: English Deutsch

Inovovaný vnější design modelu Trafic: dynamická přední část s jednodílnými světlomety, nové zadní světlomety s čirým sklem a dynamickým designem zdůrazňují příslušnost tohoto modelu ke světu osobních vozidel. Nový Trafic Generation se dokáže s důvtipem proměnit na pohodlný vůz, ve kterém se cítíte jako doma. Přední sedadla jsou vybavena loketními opěrkami a jsou otočná o 180 stupňů, aby mohla vytvořit velký obytný prostor.

top.jpg

Otočná samostatná sedadla Confort v druhé řadě, posuvná třetí řada sedadel rozložitelná na lůžko a boční stolek originální koncepce umožňují rozličná uspořádání. Několika pohyby můžete vytvořit požadované uspořádání prostoru a tak ještě lépe využít chvil oddechu.

Nový Trafic Passenger Privilege pro výlety s rodinou i přáteli. Dynamický a elegantní s předním nárazníkem v barvě karoserie, se směrovkami z čirého skla a ozdobnými kryty kol nabízí pohodlné cestování sedmi až osmi osobám. Komfortní čalouněný interiér s velurovými potahy sedadel s loketními opěrkami, podlahovým kobercem a velkým prostorem mezi sedadly umožňuje každému cestujícímu volnost pohybu a dostatečné pohodlí.

Praktický a robustní Trafic Passenger je ideální týmový hráč pro vaše sportovní nebo rodinné výlety. S nadáním k variabilitě nabízí Trafic Passenger více možností otevírání (zadní výklopné nebo křídlové dveře) a lavic pro sezení až devíti cestujících, přičemž nabízí úctyhodný zavazadlový prostor. Sklopením zadní lavice získáte například 2400 l úložného prostoru. Při klasickém devítimístném uspořádání je objem zavazadlového prostoru pod krytem 700 l.

Nový motor poslední generace 2,0 dCi o výkonu 90 k a 115 k je vybaven nejlepší technologií a know-how a nabízí vynikající poměr výkon/spotřeba. Všechny nabízené motory splňují emisní normu Euro 4 a motor 2,5 dCi 150 k je již v sérii vybaven filtrem pevných částic. Motory jsou nabízeny s manuální šestistupňovou převodovkou, která je úsporná, má skvělé akustické parametry a nabízí vyšší jízdní komfort.

Osobní verze modelu Master nabízí variabilní řešení přepravy osob a materiálu. Verze Combi pohodlně přepraví až devět osob při zachování dostatečného prostoru pro naložení nákladu. Potřebujete-li více prostoru, lze obě zadní sedadla vyjmout.

Šestnáctimístný minibus nabízí vysoký standard komfortu pro cestující. Samostatné sedačky s tříbodovými pásy, široký prostor mezi sedadly, řada úložných prostor nebo účinná klimatizace s rovnoměrným rozdělením vzduchu v interiéru vozu nabízí vašim zákazníkům cestování „první třídou“.

Optimalizace nákladů a bezpečnost pasažérů - to jsou priority nového modelu Master.

Dieselový motor 2,5 dCi o výkonu 100 k, 120 k a 150 k je k dispozici se šestistupňovou manuální převodovkou. Nejvýkonnější verze motoru (150 k) je vybavena filtrem pevných částic a je určena klientům, kteří hledají výkonný motor s nízkou spotřebou.
www.renault.cz