Google překladač: English Deutsch

Fuji Photo Film Co., Ltd. s potěšením představuje FinePix E900, digitální fotoaparát s 9,0 megapixely a objektivem 4x optického zoomu, která bude v prodeji od října 2005. S počtem 9,0 milionů efektivních pixelů má FinePix E900 nejvyšší rozlišení, které je v současné době dostupné u amatérských digitálních fotoaparátů a které uživateli umožňuje zvětšovat obrázky bez jakékoliv ztráty kvality. Digitální fotoaparát rovněž nabízí široký rozsah manuálních možností, což je vynikající zvláště pro uživatele, kteří dávají přednost potěšení z manuální fotografie před automatickým fotografováním.

fuji.gif

E900 je navíc vybavena stejnou "Real Photo Technology" (*1), která umožňuje výjimečnou kvalitou obrazu. Znamená to, že je umožněna jak vysoká citlivost, tak vynikající kvalita obrazu současně s vysokou operační rychlostí.

Vzhledem k tomu, že vysoká citlivost fotoaparátu FinePix E900 při ISO 800 umožňuje větší rychlosti závěrky, potlačuje se jak rozmazání v důsledku chvění kamery, tak v důsledku pohybu objektu.

Tělo fotoaparátu má speciální konstrukci pro pohodlné držení při fotografování a je provedeno v poutavé kombinaci černé barvy a stříbrné metalízy.

(*1) Unikátní technologie Fujifilm pro realizaci vysoce kvalitních obrázků při vysoké citlivosti s nízkým šumem a ryclým zpracováním. Kombinace nově vyvinutého procesoru Fujifilm RP, objektivu FUJINON a Super CCD HR páté generace umožňuje, aby E900 poskytovala vysoce kvalitní obrazy nejenom při nízké citlivosti, ale rovněž při vysokém nastavení citlivosti ISO. Více na: www.fuji.cz