Google překladač: English Deutsch

AHLBORN.jpgPro letošní rok si firma ALBORN připravila i zcela novou řadu infrateploměrů a termokamer. Trhákem a hlavní zbraní proti všem ostatním dodavatelů termovizních systémů dozajista bude cenově všem dostupná Termokamera TI55, která nejen že využívá zcela novou exkluzivní technologii VOX pro pořízení termografických snímků a umožňuje tak velice přesné měření teploty a zobrazení termografického rozložení teplotního pole s rozlišením 320×240 teplotních bodů, ale TI55 má v sobě zabudovaný klasický digitální fotoaparát a přímo na velkém displeji kamery nebo následně v PC lze prokládat klasický digitální snímek termosnímkem.
Termokamery v praxi mají velice široké využití, ať už v oblasti nedestruktivní defektoskopie, v oblasti vědy a výzkumu nebo v oblastech kontroly a řízení technologických procesů. Jako příklad lze uvést kontrolu stavu elektrických rozvodů (svorky, spoje), kontrolu mechanických zařízení nebo jejich částí (ložiska), kontrolu stavu obvodových plášťů objektů (izolace, netěsnosti) nebo kontrolu stavu vyzdívek. Své uplatnění nachází i na poli lékařské termografie.
Firma AHLBORN dodává svým zákazníkům veškeré měřicí přístroje pro měření všech fyzikálních, elektrických a chemických veličin.V případě zájmu o podrobnější informace můžete kontaktovat pražské sídlo firmy AHLBORN s.r.o., nebo navštívit internetové stránky na adrese www.ahlborn.cz.

Kalendář akcí

<<  Červen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..