Google překladač: English Deutsch

Nový akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 10,8-2-LI Professional od firmy Bosch znamená vysokou výkonnost při nejmenší konstrukci ve své třídě. Měří pouze 189 mm a váží pouze jeden kilogram, čímž umožňuje snadnou práci na stropech či v malých prostorech. Nástroj je určený pro malou a středně velkou pracovní zátěž, utahování a povolování šroubů, vrtání a vrtání s příklepem a všechny tyto úkoly lehce zvládne díky své výjimečné síle a dvoustupňové planetové převodovce.

bosch

Jeden nástroj pro všechny pracovní úkony
Vrtačka má maximální kroutící moment 30 Nm, maximální průměr vrtání do dřeva 19 mm, do oceli 10 mm a maximální průměr šroubů 7 mm. Díky příklepovému vrtání navíc zvládne vrtání do zdiva o průměru až 10 mm. Šroubovací bity jsou lehce vyměnitelné díky funkci Auto-Lock. Všemi těmito vlastnostmi se tento kombinovaný akumulátorový šroubovák hodí pro ty řemeslníky, kteří potřebují zároveň vrtat i šroubovat. Například elektrikáři s touto jedinou vrtačkou zvládnou jednoduché a běžné pracovní úkoly , jako jsou např. instalace světel na zeď či strop, nebo montáž zásuvek a vypínačů. Snadno realizovatelné jsou dále např. montáž kuchyňské linky či instalace poliček na zeď. Vrtačka je vybavena automatickou brzdou motoru, která jej zastaví přesně v okamžiku, kdy je šroub pevně zašroubovaný a umožňuje tak lehké a rychlé šroubování mnoha šroubů za sebou. Mezi další praktické vybavení patří zabudované LED osvětlení, které intenzivně osvětlí tmavší pracovní místa. Nástroj je poháněn Li-Ion akumulátorem s napětím 10,8 V. Kdykoliv se dá požít praktický ukazatel stavu dobití akumulátoru, abyste zjistili, kolik energie ještě zbývá do vybití akumulátoru. Rychlonabíječka zcela nabije prázdnou baterii za 30 minut, přičemž již za 15 minut nabíjení je úroveň dobití baterie 70 %.

Lithium-iontové akumulátory Premium od firmy Bosch
Dlouhá životnost akumulátorů Bosch Premium je zaručená díky systému Electronic Cell Protection (Elektronická ochrana buňky - ECP) od firmy Bosch. Tento systém spolehlivě chrání akumulátor vůči přetížení, přehřátí a vůči úplnému vybití akumulátoru. Neexistuje zde žádný paměťový efekt a tak jsou akumulátory plně funkční k použití, i když se nepoužívaly po dlouhou dobu.

Kombinovaný akumulátorový šroubovák GSB 10,8-2-LI Professional bude v prodeji od ledna 2012 ve dvou variantách: za ceny 5 690,- Kč a 3 290,- Kč včetně DPH.

www.bosch.cz

 

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..