Google překladač: English Deutsch

Společnost Brammer, celoevropský distributor průmyslového výrobního vybavení a služeb pro MRO (údržba, oprava, provoz), vydala nový Katalog nářadí a všeobecné údržby (Tools & General Maintenance Catalogue), který má za cíl stát se nepostradatelnou pomůckou pro odborníky na údržbu. „Náš nový katalog charakterizuje Brammer jako obchod se vším na jednom místě pro všechny výrobce po celé Evropě s jakýmikoliv požadavky na MRO produkty a služby,” upřesnil Ladislav Burian, generální ředitel Brammer pro Českou republiku a Slovensko. „Všichni výrobci se snaží snižovat své náklady. Pomocí efektivního řízení nákladů pro oblast MRO toho mohou dosáhnout bez zbytečných kompromisů v oblasti kvality základních procesů údržby. Brammer nyní nabízí širší sortiment výrobků a zvyšuje svou kvalifikaci tak, aby pomohl svým zákazníkům snížit režijní náklady a ušetřit peníze.”

Front-Cover-CZ

Nový Brammer katalog byl přeložen do devíti jazykových mutací a jeho více jak 1 000 stránek obsahuje téměř 4 000 fotografií, více jak 200 000 slov a nabídku více než 17 000 výrobků od 48 předních dodavatelů. Jednotlivé sekce katalogu nabízejí veškeré produkty v oblastech Ruční nářadí, Elektrické nářadí, Řezání a vrtání, Osobní ochranné pomůcky až po širokou nabídku produktů pro Bezpečnost a ochranu zdraví a Čištění a hygienu.

„Jedná se o první celoevropský katalog Brammer se stejnými výrobky od původních dodavatelů – vše v jednom katalogu. Velmi nás těší, že katalog bude distribuován napříč všemi zeměmi, kde Brammer působí, jelikož to poukazuje na rozsah nabídky společnosti Brammer a zaručuje nám pozici předního distributora produktů pro oblast MRO v Evropě,” doplnil Burian. „Myslíme si, že se náš katalog stane kompletní příručkou pro výrobce.”

Zájemci o zaslání výtisku katalogu, můžou kontaktovat regionální pobočku společnosti nebo navštívit internetovou stránku společnosti, kde získají i další informace.

www.brammer.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..