Google překladač: English Deutsch

Uživatelsky příjemný, aktuální a obsáhlý MANN-FILTER rozšiřuje sortiment filtrů a dále optimalizuje uživatelské pohodlí svého online katalogu. Tištěné vydání aktuálního katalogu MANN-FILTER aktuálně obsahuje více než 4200 filtrů pro přibližně 35000 variant vozidel. Online verze se od nynějška průběžně aktualizuje. Katalogový systém MANN-FILTER je tak jedním z nejrozsáhlejších a nejaktuálnějších seznamů pro objednávání filtrů do motorových vozidel.

www.mann-filter.com

Online příručka je k dispozici v 17 jazykových verzích a nabízí komfortní funkci stažení dokumentu pro užívání obsahu katalogu i bez připojení na internet. Rozsáhlé spektrum produktů MANN-FILTER je uživatelům k dispozici také v podobě tištěného katalogu. Naleznou v něm například kabinové filtry s aktivním uhlíkem, které absorbují kromě nejjemnějších částeček také pachy, nebo kabinové filtry s nanovlákny, které dokážou oddělit jemný prach z okolního vzduchu. Katalog obsahuje dále vzduchové a olejové filtry pro užitková vozidla s novou technologií vinutí vláken. Ta optimalizuje výkon filtru a umožňuje upuštění od kovových, plastových nebo papírových plášťů. Tím je dosaženo snížení hmotnosti a úspory surovin.V tištěném vydání katalogu a v jeho CD - verzi je udeveno 233 nových filtrů v kvalitě pro originální výbavu. Z toho doplňuje 94 segment osobních automobilů, 26 je určeno pro nákladní automobily/autobusy a 113 pro off-highway a průmyslová využití. Příručka tak zahrnuje všechny nové osobní a nákladní automobily roku 2008. Takto rozsáhlý program pokrývá více než 95 procent západoevropského vozového parku. Celosvětově je to dokonce 6 000 typů filtrů pro 225 000 aplikací.

Tištěný katalog MANN-FILTER je k dostání okamžitě a lze ho objednat faxem, e-mailem, internetem nebo u autorizovaného distributora MANN-FILTER. Obchodníci i servisní dílny si mohou bezplatně vyžádat katalog MANN-FILTER nebo jeho elektronickou verzi na CD.