Google překladač: English Deutsch

Napřed jenom přehrával písničky. Potom přišlo zobrazování fotografií. Další na řadě byla podpora podcasts. A nyní iPod přehrává video, díky čemuž vám opět může přinášet úplně nové zážitky. Nový iPod je lehčí a tenčí a dodává se ve dvou provedeních s kapacitou 30 GB nebo 60 GB. Nový iPod je potěchou pro všechny vaše smysly. Dozrál čas na to, aby vám nejlepší hudební přehrávač na světě přinesl opět nové možnosti. Nový iPod s kapacitou 30 GB nebo 60 GB, který pojme až  15 000 písniček, plně barevné obrázky obalů alb a až 25 000 fotek, je připraven vám posloužit k tomu, abyste si hudbu užili skutečně na maximum. Že už jste tuhle písničku slyšeli? Ano,

ipod.jpg

ale teď se na ni můžete i podívat. Díky podpoře až 150 hodin(4) videa a barevnému displeji s úhlopříčkou 6,35 cm vám nový iPod umožňuje vzít si na cesty hudební klipy a televizní programy.

Méně je někdy více
Nový iPod nabízí až 20-hodinovou výdrž baterií(5), což je o pět hodin více než dřív. Navíc máte k dispozici větší displej a možnost zvolit si jinou barvu iPodu - hladkou čerň. A pak je tady ještě jedna důležitá věc. S tloušťkou 1,2 cm zabírá 30GB iPod o 45 procent místa méně než původní iPod. A dokonce i 60GB model je o 10 procent tenčí než čtvrtá generace 20GB iPodu. Více funkcí v menší krabičce? To zní jako iPod.

Bere všechno
Nyní můžete strčit do kapsy všechny vaše písničky a stále vám zbude dostatek místa pro - ano, prakticky pro všechno. Vrhněte se do čtení audioknih. Připomeňte si své zážitky u fotografické slideshow s hudbením doprovodem. Sleduje video podcasts, hudební klipy nebo vaše oblíbené televizní programy. Mějte svůj časový rozvrh pod stálým dohledem díky kalendáři nebo si vyhledejte e-mailovou adresu v adresáři. Zjistěte, kolik hodin je na jakémkoli místě na světě, nebo si uložte svůj nejrychlejší čas ve sprintu. S novým iPodem máte všechny vyjmenované možnosti v jedné ruce.

Roztočte to
Apple Click Wheel vám dává přístup k vaší kompletní hudební, fotografické a filmové knihovně - jediným prstem. Ovládejte hlasitost a procházejte seznamy pomocí povrchu s dotykovými senzory. Ovládejte přehrávání. Hodnoťte své oblíbené písničky. Vytvářejte playlisty přímo v iPodu. Spusťte fotografickou slideshow. S Click Wheel zvládnete veškeré ovládání poslepu, takže vaše oči a uši se mohou soustředit jen na hudbu.

Synchronizuj, dívej se a poslouchej
Přehrávání na iPodu je jenom část zábavy. Zkuste jeho paměť naplnit soubory staženými z iTunes Music Store. Vyberte si z 1,7 milionu písniček, 20,000 podcasts nebo 1,000 hudebních klipů, stáhněte si je do vašeho Macu či PC a synchronizujte je do iPodu. Pořiďte si volitelný audio kabel a poslouchejte hudbu z iPodu na domácím stereo systému nebo svůj iPod připojte k TV pomocí volitelného S-video kabelu. Díky tomu můžete video nebo fotografickou slideshow sledovat pohodlně na velké obrazovce. A to vše můžete navíc díky volitelné synchronizační kolébce Universal Dock a novému dálkovému ovladači Apple ovládat přes celý pokoj.
www.apple.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..