Google překladač: English Deutsch

Nový digitální tiskový stroj Xerox DocuColor® 8080 zvládá širokou škálu úloh, od tisku direct mailů, přes kalendáře až po publikace či další marketingové materiály. Tím se otevírají nové cesty pro tiskaře všech velikostí k dalšímu rozvoji jejich podnikání. Xerox DocuColor 8080 se zaměřuje na tři oblasti, které přinášejí tiskařům konkurenční výhodu:

- Produkční aplikace, které zjednodušují většinu běžných tiskových úloh použitím předpřipravených šablon. Možnosti aplikací sahají od řazení úloh přes personalizaci až po předtiskové úpravy. Tím se zvyšuje počet úloh, které jsou tiskaři schopni na konkrétním stroji za jeden den provést. Aplikace jsou vybaveny softwarem z kolekce FreeFlow® Digital Workflow a obsahují také uživatelskou podporu, která usnadňuje dosažení maximální efektivity.

Xerox-DocuColor

- Toner s nízkým leskem je ideální pro různé marketingové materiály. Nabízí hladký matný povrch, který zvýrazní barevné obrázky včetně stínů a světel. Při využití tohoto toneru je možné dosáhnout vzhledu blízkého ofsetovému tisku, což ocení jak grafičtí designéři, tak pracovníci marketingu. Zůstávají přitom zachovány výhody digitálního tisku.

- Barevná přesnost, kterou stroj dosahuje díky sadě nástrojů ACQS, jejíž hlavní součástí je interní spektrofotometr, který načítá data přímo v tiskárně. ACQS poskytuje automatickou správu barev s minimálními požadavky na zásah uživatele. Díky tomu mohou tiskaři snadněji zpracovávat objemnější zakázky.

„Při navrhování Xerox DocuColor 8080 jsme se zaměřili na to, abychom umožnili našim zákazníkům produkovat více zakázek, snížit náklady a rozšířit jejich podnikání,“ řekl Eric Armour, president Graphic Communications Business Group ze společnosti Xerox. „Moderní technologie, jaké představuje Xerox DocuColor 8080, umožňuje tiskařům expandovat, plnit produkční požadavky, posílit vztah se svými zákazníky a vytvářet vyšší zisk.“

Možnosti pro jakékoli tiskové prostředí

Xerox DocuColor 8080 nabízí tři různé tiskové servery. Díky tomu si mohou uživatelé vybrat ten, který se nejlépe hodí do jejich tiskového prostředí. Síťové servery Xerox, EFI Fiery® nebo CREO nabízí snadný a konzistentní barevný tisk.

Poskytovatelé tisku mohou podpořit své podnikání produkcí bookletů, kalendářů, obalů či skládaček s mnoha možnostmi řešení dokončování od společností Xerox, GBC nebo Horizon.

Cena a dostupnost

Digitální tiskový stroj DocuColor 8080 je již nyní dostupný. Ceníková cena je stanovena v základní konfiguraci na 1.800.000 Kč.

www.xerox.cz

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news