Google překladač: English Deutsch
vybaven systémy společnosti Parker

Zástupci divize letectví společnosti Parker se zúčastnili slavnostního představení nového modelu letadla Boeing 787 Dreamliner. Parker se podílel na vývoji a výrobě letadla jako týmový partner zajišťující systémy a náplně 787 a nepřímé dodávky. Dreamliner byl představen více než 15 tisícům diváků při zvláštní akci organizované firmou Boeing v jejím washingtonském závodě v Everettu. Vybavení značky Parker v Boeingu 787 představuje hydraulický subsystém a firma Parker (divize letectví, elektronických systémů a divize produktů Stratoflex) je podepsána i pod projektem a integrací proudnicového modulu zadní vzpěry. Kromě toho Parker vyvinul čerpadla, nádrže a filtraci pro systém klimatizace v předním nákladovém prostoru, integrovaný systém chlazení a primární elektronický systém, hlavní palivové inteligentní čerpadlo pro přídavnou pohonnou jednotku a čerpadlo na pitnou vodu v rámci systému pitné vody, v neposlední řadě také čerpadlo hydraulické jednotky k otevírání nosu, křídel a krytu podvozku.

AvAero.jpg

Firma Parker taktéž spolupracovala se dvěma potenciálními výrobci motorů pro 787; zajistila pneumatický subsystém motoru Rolls-Royce Trent 1000 a palivové rozprašovací trysky na Trent a General Electric GEnx. K motorům obou výrobců pak Parker dodal palivové rozvody.

Divize letectví je provozní součástí společnosti Parker Hannifin. Navrhuje, vyrábí a zajišťuje servis pro hydraulické, palivové a pneumatické komponenty, systémy, jakož i komponenty a systémy řízení letu a související elektronické řídící prvky pro oblast letectví a další obory pokročilých technologií. Divize má sídlo v Irvine v Kalifornii a široká řada jejích produktů zahrnuje hydromechanické, elektromechanické, elektrohydrostatické pohonné systémy a komponenty; elektrohydraulické servoventily; hydraulické systémy a komponenty pro distribuci médií: čerpadla palivová, hydraulická, chladící, vodní, mazací a na výplachovou vodu; systémy inertizace a hasící soustavy palivových nádrží; systémy měření a hospodaření s palivem; elektronické řídící prvky; systémy sledování a řízení využívající optických vláken; pneumatické subsystémy a komponenty; zařízení na měření, dodávku a rozprašování tekutin; kola; brzdy; palivové, pneumatické a hydraulické ventily; a produkty na dopravu tekutin včetně hadic, potrubí, samotěsnících rychlospojek a šroubení.
www.parker.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..