Google překladač: English Deutsch

Každá myšlenka se stává geniální, pokud je její realizace dovedena k dokonalosti. Tímto heslem se bezezbytku řídí i pracovníci firmy Bosch při navrhování a vývoji nových domácích spotřebičů. Preciznost a důslednost jejich práce dokazují již mnohé vyrobené spotřebiče. Nyní máte například možnost poznat další plod jejich snažení – světovou novinku v podobě bezdrátového tyčového mixéru Bosch „mixxo“.

mixxo_1.jpg

Určitě Vás již napadla myšlenka na vytvoření ponorného mixéru, který by fungoval bez přívodního kabelu, který při práci neustále překáží. Přitom by byl malý, lehký, dobře se držel a hlavně by podával skvělé výkony. Musel by mít akku-baterie, které by do poslední sekundy dokázaly vyvinout plnou sílu a zároveň v okamžiku, kdy jsou prázdné, se nechaly opět velmi rychle nabít. Ty by také měly mít dlouhou životnost a velkou kapacitu, aby hravě zvládly všechny činnosti, které si jen svět kulinářství dokáže představit. Tyto Vaše představy se nyní staly realitou.

Bosch Vám nyní představuje nový mixer „mixxo“ – malý rozměry, ale obrovský svou nenasytností. Neustále prahne po práci - po výrobě pyré, míchání, drcení anebo mixování. Práce s ním se určitě stane Vaší oblíbenou zábavou a koníčkem.

Vysoký výkon akku baterií
Srdcem nového mixxa jsou lithio-iontové-akku baterie. Způsob využití jejich energie nabízí propůjčuje mixxu unikátní vlastnosti: i když jsou akku baterie již téměř vybité, udržují do poslední chvíle svou sílu, a to i při plném výkonu. Po krátké době v nabíjecí stanici, kterou je možno připevnit na zeď či jednoduše nechat na pracovní desce, jsou opět plně k dispozici a připraveny podávat kvalitní výkony. Tyto akku baterie nemají tzv. paměťový efekt – znamená to, že mohou být po každém použití bez obav znovu nabity, i když nebyly úplně vybité. Pokud nejsou akku baterie delší čas používány, zůstává i tak jejich výkon v maximální možné míře zachován. Optické LED ukazatele Vás informují o stavu nabití mixéru.

Nerezový nůž
Největší zbraní mixxa je speciálně vyvinutý nerezový nůž, který při vynaložení i sebemenší síly umožňuje výrobu pyré, míchání, drcení a mixování – svou práci vždy přivádí do naprosté dokonalosti. Speciálně tvarovaný plastový zvonek kolem nože spolehlivě ochrání proti vystříknutí zpracovávaných přísad z pracovní nádoby.

Extra dlouhá, odnímatelná mixovací noha
Mixxo můžete díky jeho malým rozměrům, nízké hmotnosti, pohodlnému držení a především absenci přívodního kabelu používat kdekoli chcete. Jeho mixovací noha je delší než u ostatních mixerů, snadno ho tak můžete použít i v hlubokém hrnci, např. při přípravě husté polévky. Odnímatelná mixovací noha je vyrobená z robustní tepelně odolné umělé hmoty, a je tak vhodná pro mytí v myčce.

Bezpečné používání
Mixxo je vybaven bezpečnostním zapínáním proti nechtěnému uvedení do provozu, a tak již nemusíte mít strach, když ho necháte „bez dozoru“. Nerezový nůž se dá znovu do práce až v okamžiku, kdy stisknete tlačítko „klíč“ a následně vrchní tlačítko „vypnuto/zapnuto“. Mixxo je tak tichý, že ho při práci ani neuslyšíte. Určitě si ho ihned zamilujete pro jeho elegantní design, jedinečnou možnost manipulace díky novému Soft-Touch držadlu a ergonomickému tvaru. Mixxo je Vám neustále plně k dispozici.

Nový bezdrátový mixer Bosch mixxo (typové označení MSM6A50) bude na našem trhu k dostání již ve druhé polovině září 2005.

Více informací o domácích spotřebičích značky Bosch naleznete na
http://www.bosch-spotrebice.cz.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news