Google překladač: English Deutsch

mixxo_1.jpgKaždá myšlenka se stává geniální, pokud je její realizace dovedena k dokonalosti. Tímto heslem se bezezbytku řídí i pracovníci firmy Bosch při navrhování a vývoji nových domácích spotřebičů. Preciznost a důslednost jejich práce dokazují již mnohé vyrobené spotřebiče. Nyní máte například možnost poznat další plod jejich snažení – světovou novinku v podobě bezdrátového tyčového mixéru Bosch „mixxo“.

Určitě Vás již napadla myšlenka na vytvoření ponorného mixéru, který by fungoval bez přívodního kabelu, který při práci neustále překáží. Přitom by byl malý, lehký, dobře se držel a hlavně by podával skvělé výkony. Musel by mít akku-baterie, které by do poslední sekundy dokázaly vyvinout plnou sílu a zároveň v okamžiku, kdy jsou prázdné, se nechaly opět velmi rychle nabít. Ty by také měly mít dlouhou životnost a velkou kapacitu, aby hravě zvládly všechny činnosti, které si jen svět kulinářství dokáže představit. Tyto Vaše představy se nyní staly realitou.

Bosch Vám nyní představuje nový mixer „mixxo“ – malý rozměry, ale obrovský svou nenasytností. Neustále prahne po práci - po výrobě pyré, míchání, drcení anebo mixování. Práce s ním se určitě stane Vaší oblíbenou zábavou a koníčkem.

Vysoký výkon akku baterií
Srdcem nového mixxa jsou lithio-iontové-akku baterie. Způsob využití jejich energie nabízí propůjčuje mixxu unikátní vlastnosti: i když jsou akku baterie již téměř vybité, udržují do poslední chvíle svou sílu, a to i při plném výkonu. Po krátké době v nabíjecí stanici, kterou je možno připevnit na zeď či jednoduše nechat na pracovní desce, jsou opět plně k dispozici a připraveny podávat kvalitní výkony. Tyto akku baterie nemají tzv. paměťový efekt – znamená to, že mohou být po každém použití bez obav znovu nabity, i když nebyly úplně vybité. Pokud nejsou akku baterie delší čas používány, zůstává i tak jejich výkon v maximální možné míře zachován. Optické LED ukazatele Vás informují o stavu nabití mixéru.

Nerezový nůž
Největší zbraní mixxa je speciálně vyvinutý nerezový nůž, který při vynaložení i sebemenší síly umožňuje výrobu pyré, míchání, drcení a mixování – svou práci vždy přivádí do naprosté dokonalosti. Speciálně tvarovaný plastový zvonek kolem nože spolehlivě ochrání proti vystříknutí zpracovávaných přísad z pracovní nádoby.

Extra dlouhá, odnímatelná mixovací noha
Mixxo můžete díky jeho malým rozměrům, nízké hmotnosti, pohodlnému držení a především absenci přívodního kabelu používat kdekoli chcete. Jeho mixovací noha je delší než u ostatních mixerů, snadno ho tak můžete použít i v hlubokém hrnci, např. při přípravě husté polévky. Odnímatelná mixovací noha je vyrobená z robustní tepelně odolné umělé hmoty, a je tak vhodná pro mytí v myčce.

Bezpečné používání
Mixxo je vybaven bezpečnostním zapínáním proti nechtěnému uvedení do provozu, a tak již nemusíte mít strach, když ho necháte „bez dozoru“. Nerezový nůž se dá znovu do práce až v okamžiku, kdy stisknete tlačítko „klíč“ a následně vrchní tlačítko „vypnuto/zapnuto“. Mixxo je tak tichý, že ho při práci ani neuslyšíte. Určitě si ho ihned zamilujete pro jeho elegantní design, jedinečnou možnost manipulace díky novému Soft-Touch držadlu a ergonomickému tvaru. Mixxo je Vám neustále plně k dispozici.

Nový bezdrátový mixer Bosch mixxo (typové označení MSM6A50) bude na našem trhu k dostání již ve druhé polovině září 2005.

Více informací o domácích spotřebičích značky Bosch naleznete na
http://www.bosch-spotrebice.cz.

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..